Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2’de Breakneck Tüfek Nasıl Alınır?

Destiny 2’de Kinetik Otomatik Tüfek olan Breakneck hakkında bilmeniz gerekenler ve yeniden nasıl edinebileceğiniz konusundaki bu Destiny 2 rehberimizi sonuna kadar okuyun.

Breakneck Akıbeti

  • Beyond Light genişletmesiyle birlikte Destiny 2 içeriğinin neredeyse yarısı kaldırıldı. Bu sırada silahların güç seviyeleri de yükseltilemez hale geldi. Bu durum topluluk tarafından pek hoş karşılanmadı ve Bungie bu uygulamayı durdurdu.
  • Birçok silah halen kullanılamaz durumda olsa da, bazıları oyuna yeni yeteneklerle geri dönüyor.
  • Geçmişte üstün güçleri nedeniyle yeniden eklenen pinnaksil silahlar arasındaydı. Fakat Sezon of the Wish ile birlikte eski gücünde olmasa da Breakneck’i oyuncularla buluşturdu.

Destiny 2’de Breakneck Tüfek Nasıl Alınır?

  • Destiny 2’nin 5. Sezonunda Breakneck, Gambit etkinliğindeki görev tamamlanarak edinilen Kinmetik Otomatik Tüfek idi. Onslaught ve Rampage yetenekleriyle çok güçlüydü, sonradan zayıflatılsa da popülerdi.
  • Yeniden eklenen Breakneck artık Gambit maçlarında düşüyor. Alternatif olarak, Gambit Engramları Drifter’a götürerek Engram Odaklama ile de alabilirsiniz.

destiny 2 breakneck_1140_570

En İyi Sürüm Nedir?

  • Diğer silahlarda olduğu gibi, Breakneck’te de PvE ve PvP için farklı en iyi yetenek kombinasyonları bulunuyor. Aşağıdakilere dikkat edin:

PvE En İyi Sürüm

  • Subsistence: Daha az doldurma
  • Onslaught: Ateş hızı artışı

PvP En İyi Sürüm

  • Keep Away: Orta mesafede avantaj
  • Onslaught: Ateş hızı artışı

Ne olursa olsun, her iki modda da Onslaught yeteneği önemli. PvE’de Subsistence ile birleştiğinde daha az doldurma süresi sağlıyor. PvP’de ise Keep Away, orta mesafedeki düşmanlarda etkili.

Breakneck yeni oyuncular için iyi bir seçenek olsa da, Rufus’s Fury gibi mükemmel otomatik tüfeklerin yanında sönük kalıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2: Yeni ve Geri Dönen Oyuncular İçin Tam Rehber