RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

No Rest for the Wicked’da Cerim Crucible’dan Sağ Çıkmanın En İyi Yolları

Sadece en cesurlar Cerim Crucible’a girer. No Rest for the Wicked için Cerim Crucible son oyun içeriğidir ve rogue-like bir deneyim sunar. Geçilmesi gereken 10 kat vardır, her biri birbirinden zorlaşır. Rogue-like: Her denemede harita, düşmanlar ve eşyaların rastgele oluşturulduğu bir oyun türü. Cerim Crucible’a geçmeyi hedefliyorsanız, hazırlıklı olduğunuzdan emin olmanız gerekir. İşte No Rest for the Wicked’da Cerim Crucible’dan sağ çıkmanın en iyi yolları:

Cerim Crucible’a Nasıl Geçersiniz?

Cerim Crucible’a girmeden önce, Fallen Emberleri farmlamanın en iyi yerlerini öğrenmeniz akıllıca olur. Bu nadir malzeme, Cerim Crucible’a erişmenin tek yoludur ve her deneme giriş için bir Fallen Ember gerekir. Fallen Ember: Cerim Crucible’a giriş sağlayan nadir bir malzeme. No Rest for the Wicked’da şimdiye kadar karşılaştığınız her şeyden daha zorlu olduğu için Cerim Crucible’daki hayatınızın mücadelesine hazır olun. İşte hazırlık yapmanın ve hayatta kalma şansınızı artırmanın en iyi yolları:

Maksimum Seviyeye Ulaşın

No Rest for the Wicked’da Cerim Crucible’dan sağ çıkmanın en iyi yollarından biri, erken erişimde maksimum seviyeye ulaşmaktır. Maksimum seviye 30’dur ve Cerim Crucible’a girerek ölmek ve tekrar deneyerek bu seviyeye kolayca ulaşabilirsiniz. Başka bir deyişle, Buhranı hemen tamamlama konusunda fazla strese girmemeli ve bunun yerine denemelerinizde bir ton tecrübe puanı kazanmaya odaklanmalısınız.

Cerim Crucible size o kadar çok tecrübe puanı kazandırır ki, kısa sürede 30. seviyeye ulaşabilirsiniz. Ne kadar fazla seviye atlarsanız, Cerim Crucible sizin için o kadar kolaylaşır ve denemelerde daha uzun süre hayatta kalırsınız.

Silah Yağlarını Yanınızda Bulundurun

Hasar çıktınızı artırmanın kesinlikle en iyi yolu, silahınıza Yağlar sürmektir. Neyse ki sizin için, özellikle bu yağları satan bir tüccar (Markos) var. Simyacı tüccarını açmadıysanız, İksir Satıcısı görevini nasıl tamamlayacağınızla ilgili rehberimize göz atın.

Cerim Crucible’a girmeden önce karşılayabileceğiniz kadar çok Yağ almayı tavsiye ederim. Kişisel favorilerim Alevli Pul Yağı ve Veba Pulu Yağı’dır. Birincisi düşmanlarınızı ateşe verebilirken, ikincisi onları zehirleyebilir – her ikisi de saldırılarınıza pasif hasar ekler. Silahınıza her yağ sürdüğünüzde düşmanların çok daha hızlı öldüğünü ve Cerim Crucible’da çok daha ileri gideceğinizi göreceksiniz.

Cerim Crucible’a Girerek Nadir Silahlar ve Zırhlar Kazanın

Evet,Cerim Crucible’dan sağ çıkmak için oradan nadir silahlar ve zırhlar kazことに odaklanmalısınız. Cerim Crucible’ın en büyük özelliği, oyunun temel sürümünde bulabileceğiniz her şeyden çok daha güçlü olan en nadir zırhlara ve efsanevi silahlara sahip olmasıdır. Bu, her denemeyi denemeye değer hale getirir, çünkü karakterinizin build’inin her girişimde geliştiğini hissedersiniz.

Zırh ve Silahları Yükseltin

Bu zaten aşikar bir şey ancak yine de belirtmekte fayda var. Cerim Crucible’dan sağ kalma şansınızı artırmak için zırhınızı ve silahlarınızı mümkün olduğunca yükseltmeniz çok önemlidir. İyi haber şu ki, No Rest for the Wicked’da ganimet ve kaynaklar sürekli olarak yeniden ortaya çıkıyor, bu da gerekli yükseltme malzemeleri için farm yapmanıza izin veriyor.

Yüksek Kalitede Yiyecek Stokunuzu Arttırın

Cerim Crucible’dan sağ çıkma şansınız olması için yanınızda yiyecek bulundurmanız gerekir. Sadece genel olarak yiyecek değil, oyunda bulunan en iyi yemek tarifleriyle Cerim Crucible’a girdiğinizden emin olun. Elinizde ne kadar fazla yiyecek olursa, hayatta kalma şansınız o kadar artar, çünkü bunlar sağlığınızı, dayanıklılığınızı ve daha fazla hasar için odaklanma çubuğunuzu yeniler.

No Rest for the Wicked’da yemek konusunda Gordon sizin aradığınız kişidir. Sayısız malzeme, birinci sınıf yemek tarifleri satar ve işleri kolaylaştırmak için uygun fiyatlar sunar. Danos ile konuşup gerekli malzemelere yatırım yaparak Gordon’un kilerini yükseltebileceğinizi unutmayın. Bunu yapmak, satın alınabilecek daha fazla yiyecek, tarif ve malzemeyi açacaktır.

Donanımı Büyütün ve Mücevher Takın

Cerim Crucible’da sağ kalma şansınızı artırmanın bir diğer yolu da silahlarınızı büyütmek ve onlara mücevher takmaktır. Büyütme, silahınızı daha yüksek bir seviyeye yükseltecek ve artan hız, daha yüksek sağlık gibi pasif güçlendirmeler ekleyecektir. Bu arada, silahlarınıza ve zırhınıza mücevher eklemek, daha fazla ısı ve veba hasarı uygulama, tariflerin etkisini artırma vb. gibi daha fazla güçlendirme sağlayabilir.

Bir silahı büyüttüğünüzde, silahınızdaki son iki mücevher yuvasını kaybedeceğinizi unutmamak önemlidir. Ek olarak, silahınıza ölümde altın kaybı gibi olumsuz bir etkinin uygulanma ihtimali yüksektir. Başka bir deyişle, riskli bir özelliktir ve şansa bağlıdır. Yine de, silah büyütmenin olumlu yönlerinin, alabileceğiniz olumsuz etkilerden çok daha ağır bastığını fark ettim.

Bomba Stoklayın

Yağlara benzer şekilde, Cerim Crucible’a girebildiğiniz kadar çok bomba getirmek çok akıllıcadır. Bombalar, düşmanlara inanılmaz derecede yüksek hasar veren ve hatta bazen üzerlerine elemental bir efekt uygulayan patlayıcılar ve flask’lardan oluşur.

Envanterinizde bomba olması, Cerim Crucible’dan sağ çıkıp çıkmama kararında belirleyici bir faktör olabilir. Düşmanla aranızdaki mesafeyi korumanıza ve uzaktan hasar vermenize izin verir. Markos’tan Hurda Bombaları satın alabilir veya simply dünyayı keşfederek bomba bulabilirsiniz.

Acele Etmeyin

Son olarak ve tartışmasız en önemlisi, Cerim Crucible’dan sağ çıkmanın en iyi yolu sakin olmaktır. No Rest for the Wicked ne de olsa Souls oyunu benzeri, yani zaman ayırmanız ve düşmanın hareketlerini ve saldırı kalıplarını okumanız gerekiyor. Hiç düşünmeden içeri girip saldırmak yerine, bir adım geri çekilin ve ortamı inceleyin.

Her oda rastgele oluşturulur. Bir odaya girdiğiniz anda, düşmanları nasıl alt edeceğinize, önce kiminle savaşacağınıza vb. dair bir oyun planı yapın. Ayrıca, odaya özel yiyecek, atılabilir ve yağın doğru şekilde donatıldığından ve bunları kullanacağınızı varsayın.

Cerim Crucible’a ilk başladığımda sürekli yok ediliyordum. Ta ki yavaşlayıp zaman ayırana kadar kendimi çok daha ileri gidebildiğimi ve sonunda tamamen geçebildiğimi fark etmedim. Sabır, No Rest for the Wicked’da bir erdemdir.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Potion Seller Görevi, No Rest For The Wicked