HaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws’dan Bir Görüntü Sızdırıldı

Star Wars Outlaws – Sızdırılan Görüntü Görünüşe Göre Death Troopers gösteriyor.

Geliştirici Massive Entertainment daha önce, oyuncuların açık dünya oyununun Aranıyor sisteminin bir parçası olarak İmparatorluğa karşı mücadele edeceğini doğruladı.

Ubisoft, Star Wars Outlaws’tan şu ana kadar sağlıklı miktarda bilgi ve oyun içi görüntü paylaştı ve Ağustos ayında piyasaya sürülecek olan bu açık dünya aksiyon-macera oyununa yaklaştıkça, açıkçası çok daha fazlasını göreceğiz. Ancak bundan önce, resmi olmayan yollarla oyuna başka bir bakış attık gibi görünüyor.

Reddit’teki kullanıcılar tarafından yakın zamanda fark edildiği üzere, sızıntı yapan Visceral, Massive Entertainment’ın yaklaşmakta olan oyunlarından daha önce görülmemiş bir görüntü paylaştı. Görüntü, oyun boyunca karşılaşacağınız İmparatorluk ajanlarının en önemlilerinden biri olan Death Troopers sergiliyor gibi görünüyor, özellikle de “Aranıyor” sistemine takılırsanız.

Görüntü hem Twitter hem de bir resim yükleme sitesine kaydedilmiş. Muhtemelen yasal olmadığı için Twitter üzerinden kaldırılmış. Bağlantının biri hala duruyor. Görmek istiyorsanız acele edin.

Star Wars Outlaws, 30 Ağustos’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Özellikle 10 Haziran’da düzenlenecek Ubisoft Forward etkinliğiyle birlikte önümüzdeki günlerde ve haftalarda oyundan çok daha fazlasını görmemiz muhtemel.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni Çıkacak Doom Oyununun Adı Belli Oldu Xbox Games Showcase’de Tanıtılacak