HaberKorku

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs’ta, Programda Neler Var?

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs’ta ‘Oyun Güncellemeleri, Filmin Daha Derinlemesine İncelenmesi ve Yeni Ürünler’ ile Geri Dönüyor. Silent Hill 2 Remake, Return to Silent Hill, Silent Hill f ve Silent Hill: Townfall’u daha fazla görebilir miyiz? Konami, 30 Mayıs Perşembe günü Türkiye saati ile 02:00’da oyun güncellemeleri, “filmin derinlemesine bir incelemesi” ve yeni ürünler içeren bir Silent Hill Canlı Yayını olacağını duyurdu.

Bu ikinci Silent Hill Canlı Yayını, ne göreceğimize dair daha fazla ipucu olmadan Twitter’da duyuruldu, ancak neyse ki cevapları beklemek için çok uzun bir süre yok.

Resmi Silent Hill Twitter hesabı, “Bunu Silent Hill’e davet mektubunuz olarak düşünün. 2. Bölüm #SILENTHILL Transmission’ı izlemek için 30 Mayıs saat 16:00 PDT’de SILENT HILL YouTube kanalımıza abone olun. Burada oyun güncellemeleri, filmin daha derinlemesine bir incelemesi ve yeni ürünler paylaşacağız. #SILENTHILL” diye yazdı.

İlk Silent Hill Canlı Yayını 19 Ekim 2022’de gerçekleşti ve Silent Hill 2 Remake, No Code Studios’un Silent Hill: Townfall adlı yan ürünü, 1960’ların Japonya’sında geçen anlatı odaklı bir yan ürün olan Silent Hill f, Silent Hill: Ascension adlı sürükleyici proje ve Return to Silent Hill adlı filmi içeren büyük duyurular içeriyordu.

Bloober Team tarafından geliştirilen Silent Hill 2 Remake, Ocak 2024’te yeni bir fragman aldı ancak herhangi bir çıkış tarihi verilmedi. Ancak Sony, yaklaşmakta olan birkaç oyununu içeren ayrı bir fragmanda, 2024’ün bir zamanında gelebileceğini açıklamış olabilir.

Diğer iki oyun hakkında herhangi bir güncelleme almadık, ancak Silent Hill: Ascension 2023’te çıktı. Ne yazık ki, “özlemle beklediğimiz Silent Hill’e muzaffer dönüş” olmadı.

Return to Silent Hill’e gelince, 16 Mayıs’ta filmin Pyramid Head versiyonuna bir göz attık. 2006 yapımı ilk Silent Hill filminin yönetmeni Christophe Gans tarafından yönetilen bu yeni film, Silent Hill 2’nin bir uyarlaması.

Film, “Tek gerçek aşkı (Hannah Emily Anderson) ile ayrıldıktan sonra yıkılmış bir adam olan James’i (Jeremy Irvine) takip edecek. Gizemli bir mektup onu Silent Hill’e geri çağırıp onu aradığında, bilinmeyen bir kötülük tarafından dönüştürülmüş, bir zamanlar tanınan bir kasabayı bulur” ve “hem tanıdık hem de yeni korkunç figürler” içerecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMMORPG

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Silent Hill 2 Remake Geliştiricisi Heyecanlı ve Kendinden Emin