RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

No Rest for the Wicked dünyasında dolaşırken, deneyimi başkalarıyla paylaşma arzusu doğabilir. Bu sayfada çoklu oyuncu modları hakkında tüm bilgileri bulacaksınız.

No Rest for the Wicked, Ori serisinin yaratıcılarının aksiyon RPG’sidir. Bu tür oyunlar genellikle bir grup arkadaşla oynandığında daha keyifli hale gelir. Rehberin bu sayfasında, Moon Studios’un yeni oyununda herhangi bir çoklu oyunculu modunun olup olmadığını anlatacağız.

Oyunda çevrimiçi modlar var mı?

Ne yazık ki, No Rest for the Wicked şu anda herhangi bir çoklu oyuncu moduna sahip değil. Ancak, bu durumun gelecekte bir miktar değişmesi bekleniyor. Oyunun Steam sayfasındaki resmi bir haberde geliştiriciler, gelecek güncellemelerden birinin iki çoklu oyuncu modu ekleyeceğini duyurdu:

4 oyuncuya kadar Co-op modu;

PvP modu.

Oyunun hala erken erişimde olduğunu ve önümüzdeki aylarda muhtemelen oyunun daha eksiksiz bir resmini elde edeceğimizi unutmayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Büyücülük Var Mı?

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
No Rest for the Wicked: Büyücülük Var Mı?