RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

No Rest for the Wicked’ın tehlikeli dünyasında dolaşırken oyunu kapatmadan hızlıca duraklatmanız gerekebilir. Bu sayfada, oyunun duraklatma seçeneği hakkındaki sorularınızı cevaplayacağız.

No Rest for the Wicked’ın tehlikeli dünyasını keşfederken, oyunu kapatmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde duraklatmanız gerekebilir. Rehberimizin bu sayfasında, oyunda duraklatma seçeneği olup olmadığını ve bilgisayarın başından aniden kalkmanız gerekirse ne yapmanız gerektiğini açıklıyoruz.

Oyun nasıl duraklatılır?

Ne yazık ki, No Rest for the Wicked’da şu an için duraklatma seçeneği yok. Envanteri, karakteri veya harita ekranlarını açmak oyunu duraklatmaz, bu da oyuncuların bu sekmelere göz atarken kendilerine saldıran düşmanlar nedeniyle talihsiz durumlarla karşılaşmasına neden olabilir. Bu nedenle, herhangi bir menüye girmeden önce her zaman alanın güvenli olup olmadığını kontrol edin.

Oyunu bir süreliğine kapatmak zorunda kalacağınızı biliyorsanız ve oyundan çıkmak istemiyorsanız, menüden “Menüye çık” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu sizi başlangıç ekranına geri götürecek ve siz hazır olduğunuzda oyuna devam edebilirsiniz. Tecrübelerimize göre otomatik kayıt sistemi oldukça iyi çalışıyor, bu nedenle oyuna tekrar döndüğünüzde hiçbir bölümü veya düşmanı tekrarlamak zorunda kalmamalısınız.

Klasik bir duraklatma seçeneğinin olmaması, Steam topluluk web sitesinde belirtildiği gibi birçok oyuncuyu rahatsız ediyor. Ancak, No Rest for the Wicked’ın hala Erken Erişim aşamasında olduğunu unutmayın. Dolayısıyla geliştiricilerin sonraki güncellemelerde oyuncuların yorumlarını dikkate alacağını umuyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
No Rest for the Wicked: Silahları Nasıl Yükseltiriz?