AksiyonRehberV Rising

V Rising’de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

V Rising gibi bir hayatta kalma oyununda yeterli eşya taşıma kapasitesine sahip olmak çok önemlidir. Çoğu hayatta kalma oyununda olduğu gibi, eşya yönetimi sıkıcı hale gelebilir veya oyunu oynama yeteneğinizi önemli ölçüde etkileyebilir. V Rising’de eşya yönetimi oyunun sonlarında çok büyük bir sorun olmasa da, oyunun başlarında eşyalarınız çabucak dolabilir. İşte V Rising’de eşya taşıma kapasitenizi nasıl artırabileceğinize ve hayatta kalma şansınızı nasıl yükseltebileceğinize dair bilgiler.

V Rising’de Sırt Çantası Nasıl Elde Edilir ve Eşya Taşıma Kapasitesi Nasıl Arttırılır?

Diğer eşya yapım tariflerinde olduğu gibi çantalar da V Kanı bilgisi ile öğrenilir. Her çanta modelinin tarifini açmak için karşılık gelen boss’u öldürmeniz gerekir.

Vampir yolculuğunuza bir sırt çantasıyla başlamasanız da, size giderek daha fazla eşya taşıma kapasitesi kazandıran çeşitli çanta modelleri vardır. Dericilik İstasyonunda üretilen bu çantaların yapımı için farklı Terzilik malzemeleri gerekir. Ancak oyun ilerledikçe eşya yönetimi ihtiyacını önemli ölçüde azaltırlar.

Oyunun başında 27 adet eşya oraz 8 aksiyon barı yeri olmak üzere toplam 35 alanınız var. Ancak bu alanlar genellikle silahlar ve savaş eşyaları için ayrılır. Yüksek yığınlama miktarları olsa da 27 alan doldurulacak bir alan gibi görünebilir, özellikle kalenizi inşa etmeye başlarken, kaynakları stoklarlarken veya tek seferde birden fazla bölgeyi keşfederken bu alanlar çabucak dolabilir.

Eşya Taşıma Kapasitesi Arttırıcılar

Oyun oynadıkça açılan beş farklı çanta ile toplam 18 adet ek eşya taşıma alanı açabilirsiniz. Bu etkiler birleşmez. Her çanta sadece kendi açıklamasında yazdığı kadar alan açar. Yani Gümüş İplik Çantasını ve Deri Çantayı aynı anda taksanız bile size 17 alan kazandırmaz. Yeni çantanızı taktıktan sonra eskisini hizmetkarınıza takabilir veya parçalara ayırabilirsiniz.

Deri Çanta: +7 Eşya Taşıma Alanı Kazandırır. Gerekli Malzemeler: x8 Deri, x8 Kaba İplik. V Kanı Boss’u: Lidia Kaos Okçusu. Gümüş İplik Çanta: +10 Eşya Taşıma Alanı, +200 Gümüş Para Taşıma Sınırı Bağışıklığı Kazandırır. Gerekli Malzemeler: x12 Deri, x4 Yün İplik, x8 Gümüş Para. V Kanı Boss’u: Christina Güneş Rahibesi. Dağ Zirvesi Çanta: +13 Eşya Taşıma Alanı, +300 Gümüş Para Taşıma Sınırı Bağışıklığı, +26 Maksimum Can Kazandırır. Gerekli Malzemeler: x12 Kalın Deri, x4 Yün İplik. V Kanı Boss’u: Frostmaw Dağ Dehşeti.

Bozulmamış Deri Çanta: +15 Eşya Taşıma Alanı, +400 Gümüş Para Taşıma Sınırı Bağışıklığı, +34 Maksimum Can, +30% Kaynak Verimi Kazandırır. Gerekli Malzemeler: Bilinmiyor. V Kanı Boss’u: Willfred Köy Yaşlısı. Bilinmeyen Çanta: +18 Eşya Taşıma Alanı Kazandırır. Gerekli Malzemeler: Bilinmiyor. V Kanı Boss’u: Bilinmiyor.

Şimdilik yapabileceğiniz ve takabileceğiniz tüm çantalar bunlar. Son çanta henüz bilinmiyor ancak size daha önce erişemediğiniz 18 alanı açıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
V Rising Copper Ore nasıl bulunur?