RehberV Rising

V Rising’de Stone Brick nasıl elde edilir?

V Rising’de Stone Brick (Taş Tuğla) elde etmek için ** öğütme işlemi** yapmanız gerekiyor. Taş Tuğla yapmak için gerekli olan öğütme işlemini gerçekleştirmek için ise Öğütücü (Grinder) denen bir yapıya ihtiyacınız var.

Öğütücü Nasıl Yapılır?

Öğütücü’yü inşa etmek için Kalenizi (Castle Heart) kullanarak Yapı (Build) menüsüne girin. Burada “Rafinasyon” (Refinement) kısmından Öğütücü’yü seçebilirsiniz. Öğütücü yapmak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız var:

  • 4 Whetstone (Bilgi Taşı)
  • 4 Bakır Külçe (Copper Ingot)
  • 8 Tahta (Plank)

Whetstone’ları genellikle haydut kamplarında bulabilirsiniz. Tahta ise Kerestehane (Sawmill) binasını yaptıktan sonra elde edebilirsiniz. Kerestehane yapmak için de gerekli olan öğrenilmesi gereken bilgiye bir görev sayesinde sahip olacaksınız.

Stone Brick Nasıl Öğütülür?

Öğütücü’yü yaptıktan sonra onu Kalenizden gelen güç ile çalıştırın ve F tuşu ile öğütücü ile etkileşime geçin. Öğütücü’nün arayüzünde “Giriş” (Input) bölümüne sahip olacaksınız. Bu bölüme Taş (Stone) öğelerinizi yerleştirin. 12 adet Taş öğesi karşılığında Öğütücü size 1 adet Stone Brick ve 1 adet Stone Dust (Taş Tozu) verecektir.

Stone Brick’in Kullanım Alanları

Stone Brick, V Rising’de birçok yapının ve eşyanın yapımı için gerekli olan önemli bir malzemedir. Kalenizi inşa ederken bol miktarda Stone Brick’e ihtiyacınız olacağı için öğütme işlemini düzenli olarak yapmanızda fayda var.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
V Rising’de Whetstones nasıl bulunur?