Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2’nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Destiny 2’nin sezonluk mücadeleleri kalıcı olabilir.

Destiny 2’nin Light and Darkness saga’sı sona erdi. Oyuncular baskına giriyor, Witness’ı yeniyor ve The Final Shape’in son görevini bitirerek yıllar süren hikaye anlatımını kapatıyor. Ancak bir kitap kapanırken diğeri açılıyor ve Bungie, önümüzdeki bir yıl boyunca Destiny 2’den ne beklemeniz gerektiği hakkında sizi bilgilendirmek için açık sözlü bir yaklaşım sergiliyor. Bu bilgilere havalı bir vampir avcılığı temalı sezon ve Destiny: The Taken King’den Dreadnaught’ın geri dönüşü de dahil.

Destiny 2, uzayan hikayeleri ve haftalık kontrol listeleri olan sezonluk modellerden uzaklaştıkça, ekip tarafından “bölüm” olarak adlandırılan bu daha büyük, içerik dolu sürümleri benimsiyor gibi görünüyor. 11 Haziran’da başlayan Echoes, Guardian’ın Witness ile savaşmasının sonuçlarından hemen sonra başlıyor ve Nessus’u dönüştürüyor. Echoes Vex temalı olduğundan, oyuncular Witness’tan sonra bu mekanik düşmanların sergilediği tuhaf yeni davranışları araştırmayı ve yeni üç oyunculu saldırı aktivitesinde zaman yolculuğu yapan düşman hizbini püskürtürken kayıp uygarlıklardan sırlar ortaya çıkarmalarını bekleyebilir.

Echoes’tan sonra Revenant, galakside yeni bir yuva arayan Fallen’lara odaklanacak. Witness tarafından yok edilen bir ana gezegenleri olmadan, Eliksni halkının yeni bir yere yerleşme zamanı geldi. Bungie, vampir avcılığı estetiği de dahil olmak üzere bu bölümün ağır “karanlık fantastik” temaları olacağından bahsetti. Revenant için fragmanları gösterilen bazı zırhlar ve silahlar gotik ve yüksek teknoloji etkilerinin bir karışımına sahip ve inanılmaz derecede eğlenceli bir macera olacağa benziyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Facet of Generosity Nasıl Edilir?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)