HaberRol Oyunu

Kingdom Come: Deliverance 2 Sadece PC’de 60fps Destekleyecek

Warhorse Studios, Brno’daki Game Access etkinliğinde Kingdom Come: Deliverance 2’nin konsollarda 30fps’e kilitleneceğini doğruladı. Hem PS5 hem de Xbox Series X’te performans modu olmayacak. Bu nedenle, yeni çıkacak olan bu RPG Kingdom Come: Deliverance 2’yi 60fps ile çalıştırabilecek tek platform PC olacak.

Bu, yalnızca yeni nesil konsollara özel olan ve konsollarda 60fps’yi desteklemeyen ilk oyun değil. Dragon’s Dogma 2 ve Hellblade 2 de 30fps’e kilitlenmişti. Konsol oyunları, bu eğilimin temel modeller için devam edeceğini anlamalı. Sanırım PS5 Pro, GPU’ya bağlı oyunlarda 60fps sağlayabilir. Ancak CPU’ya bağlı oyunlarda, bu gereklilik PS5 Pro için bile geçerli olabilir.

Warhorse Studios ayrıca Xbox Series S’nin oyunun kapsamını sınırladığını belirtti. Geliştiricilere göre, devam oyunu öncülünden %25 daha büyük olacak. Bu oran, Xbox Series S olmasaydı daha yüksek olurdu.

Açıkçası, bunu pek umursamıyorum. Şahsen, içinde hiçbir şey yapmadan gezilecek devasa boş açık dünyalar istemiyorum. İstediğim NPC’ler ve dinamik olaylarla dolu, canlı hissedilebilen bir dünya. Ayrıca daha fazla fizik ve çevresel etkileşim istiyorum. Bunlar, %70 daha büyük bir harita alanından daha önemli.

Kingdom Come: Deliverance 2 bu yılın sonlarında PC’ye çıkacak ve CRYENGINE kullanacak. Ayrıca oyun, daha hızlı çalışmasını sağlaması gereken hem NVIDIA DLSS hem de AMD FSR’yi destekleyecek. Ancak, Frame Generation’ı da destekleyip desteklemeyeceği konusunda henüz bir bilgi yok.

Unutmayın, Warhorse henüz oyunun PC gereksinimlerini paylaşmadı. Ancak geçen ay Daniel Vavra, NVIDIA RTX 4080 Super’ın Kingdom Come: Deliverance 2’yi 4K/Çok Yüksek Ayarlarda 60fps ile çalıştırabileceğini iddia etti. Yani bu, bize oyunun üst düzey bir PC sisteminde nasıl çalıştığı hakkında küçük bir fikir vermeli.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rainbow Six Siege Server Connection Error Hatası Düzeltme