HaberHayatta Kalma

Hayatta Kalma oyunu Soulmask, Steam erken erişiminde

Benzersiz özellik Maskeler bonus sağlar ve diğer karakterleri kontrol etme yeteneği verir. Oyuncular, aktif olmadıkları zaman bile köylülere görev atayabilir. Steam’de ilk ona giren olumlu geri dönüşler ve satış sonuçları. 6 Haziran’a kadar 26,99 Euro’ya tanıtım indirimi. Soulmask ile ilgili daha fazla detay haberimizde…

Hırslı bir hayatta kalma oyunu olan Soulmask, erken erişime girdi ve 500 saatten fazla oyun süresiyle popülerlik kazandı. Oyun, oyuncuları kaynak topladıkları, teknolojileri araştırdıkları, silahlar yaptıkları ve yerleşim yerleri inşa ettikleri bir yağmur ormanına götürüyor.

Hırslı bir hayatta kalma oyunu olan Soulmask, birkaç gün önce erken erişim programına girdi ve önlerinde 500 saatten fazla oyun süresi olan on binlerce oyuncuyu kendine çekti.

CampFire Studios ekibi, zaten Solmask’ın duyurulmasıyla birlikte, şu anda en popüler olan bu türde yeni oyun öğeleri arayan hayatta kalma hayranlarının arasında heyecan uyandırdı.

Soulmask, oyuncuları yavaşça kaynak toplayacakları, teknolojileri araştıracakları, silahlar yapacakları ve tüm yerleşim yerleri inşa edecekleri yağmur ormanına götüren bir oyundur. Özel özellik ise bir maskenin kullanılmasıdır. Daha fazla detay vermek gerekirse, her maske size daha fazla ilerlemenizi kolaylaştıracak belirli bonuslar verir.

Hepsinin ortak noktası, oyuncuların bedenlerini ele geçirme yeteneğidir, bu da son derece faydalı olacaktır. Ek olarak, çoğu hayatta kalma oyununda tüm kaynak toplama ve işleme yükü oyuncunun sırtına binerken, Soulmask’ta oldukça karmaşık bir sistem sayesinde, oyuncular oyunda olmadıkları zaman bile onlar için yapacakları görevleri köylülere atamak mümkündür.

Soulmask’ın erken erişimde olduğu son üç günde, oyuncular oyun hakkında oldukça olumlu görüşlerini dile getirdiler, bu da satış sonuçlarına da yansıdı, Steam’de şu anda en çok satanlar listesinde ilk on civarında yer aldıklarını ve sunucuların aynı anda neredeyse 40 bin oyuncuya ulaşan bir zirve kaydettiğini düşünürsek şaşırtıcı değil.

Son olarak, oyunun fiyatının 6 Haziran’a kadar tanıtım amaçlı yüzde on indirildiğini ve 13,49$’a düştüğünü belirtmek isteriz. Bu, 500 saatten fazla içerik göz önüne alındığında, bu tür bir oyun oynamayı tercih eden herkes için çok karlı bir yatırım.

Plana göre, Soulmask en azından bir yıl erken erişimde kalacak ve bu süre zarfında yapımcıların söylediğine göre bir dizi ücretsiz güncelleme ile geliştirilecek ve yükseltilecek.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberMMORPG

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rainbow Six Siege Server Connection Error Hatası Düzeltme