Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Apex Legends Ücretsizse Nasıl Para Kazanıyor?

1 Yazılar
1 Üyeler
1 Likes
182 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Gönderiler: 55
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Apex Legends battle royale oyunu ücretsiz bir oyundur. Şimdi indirerek oyuna girebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Peki oynamak için hiç bir şey ödemediğiniz bu oyun nasıl para kazandırıyor? Bunu açıklıyoruz.

Oyun yoluyla içeriğin kilidini açan Battle Pass ile oyuncuya izin vererek para kazanıyor. Açıklayacak olursak, Battle Pass denilen özellik satılıyor. Battle Pass özelliği ücretsiz ve ücretli olarak iki kategoriye ayrılıyor. Hiç bir şey satın almazsanız ücretsiz içeriklerin kilidi açılıyor. Bunlar kozmetikten ibarettir. Battle Pass satın alırsanız hem ücretsiz ama daha az değerli olan içeriklerin kilidini açarken aynı zamanda ücretli kısmın içeriklerini de açabilir ve kalıcı olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Battle Pass oyunda ilerleme kaydettiğinizi belirgin bir şekilde gözünüze sokan bir özelliktir. Battle Pass'te size verilmiş görevleri tamamlayarak ilerlersiniz.
Bazı insanlar ilerleme kaydettiklerini hissetmeye "ihtiyaç duyarlar" ve Battle Pass seviyeleri ve zorluklar bu ihtiyacı karşılar. Diğerleri gerçekten umursamıyor ve ücretsiz oynayacak. 

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 22/10/2022 1:15 pm
Selvi reacted