Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
Apex Legends Pay to Win (p2w) Mi?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
344 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Gönderiler: 55
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Konuya geçmeden önce Pay to Win yani Öde Kazan ne demek öğrenmek istiyorsanız detaylı açıklamamızı buradan okuyabilirsiniz.

Peki Apex Legends öde kazan cinsten bir oyun mu? Apex Legends Pay to Win mi? Hemen açıklayalım.

Apex Legends kesinlikle p2w değildir. Apex Legends'de oynadığımız süre boyunca, bizden daha fazla harcama yapan birinin herhangi bir avantaja sahip olduğunu bir kez bile hissetmedik. Apex Legends ve benzer ücretsiz oyunlarda para kazanma yöntemi kozmetik satmaktır. Yani kahramanınızı daha güzel görmek ve göstermek için efekt ve kıyafetler alabilirsiniz. Bunun iyi yanı, karakterin gücüne herhangi bir etki yapmamasıdır. Elbette daha karizmatik görünmek rakibinizi etkileyip dikkatini dağıtmazsa.

Battle Royale'ların olayı bu. Kazanmak için ödeme yapılamaz. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey olmadan başlarsınız, kaynakları toplarsınız ve ayakta kalan son kişi olmanız gerekir. Başından beri silahlarınız olsaydı çok adil olmaz mıydı?

Elbette, silahlar için kaplamalar ve farklı “şampiyonlar” için farklı konuşmalar (tüm F2P oyunlarının yaptığı gibi) satın alabilirsiniz, ancak bu alışveriş sonunda kazanmanın hiçbir yolu yoktur. Yani kazanmanıza herhangi bir etkileri yoktur.

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 22/10/2022 1:03 pm