HBO'nun The Last of...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

HBO'nun The Last of Us Dizisi Kıyamet Öncesi Dünyadan da İçeriklere Sahip

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
46 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 114
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Orijinal The Last of Us mantar salgınından önceki hayata yalnızca kısaca değinirken, HBO'nun canlı aksiyon çekimi bize önceki zamanlara daha çok bir göz atacak.

The Last of Us, 2013'te günümüzden başlayarak bize Joel ve kızı Sarah'nın her şey cehenneme dönmeden önceki hayatlarına küçük bir bakış atıyor. Ancak çoğunlukla kıyamet sonrası geleceğe odaklandı, tek genişletilmiş geri dönüş oyunun DLC'si olan Left Behind'daydı ve bu, virüsün eyaletleri mahvetmesinden sonraydı, daha çok Ellie'ye Joel ile olan zamanından önce bakıyordu. Bununla birlikte, IGN ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, HBO şovunda Joel'in erkek kardeşi Tommy'yi canlandıran aktör Gabriel Luna, Miller ailesini dizide oyundan daha fazla göreceğimizi söyledi Kaynak: EuroGamer

Kısaca, The Last of Us dizisinde geçmişe de bakış atacağız. Muhtemelen bu hamle hikayeye daha derin bir anlam katmak için yapılıyor.

HBO'nun The Last of Us dizisi 15 Ocak'ta yayınlanacak.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 09/01/2023 12:34 pm
Konu Etiketleri
Paylaş: