The Witcher 3. sezo...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
The Witcher 3. sezon, Netflix'te ikiye Bölünebilir

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
206 Görüntüleme
Selvi
(@selvi)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 38
Konu başlatıcı  

The Witcher 3. sezon ikiye bölünecek gibi görünüyor.

Showrunner Lauren Schmidt Hissrich, Collider'a "Bunu [sezonun bölünmesi] hakkında henüz konuşmadık, ancak bu noktada tüm yayıncılarda gördüğümüz şeyi göz ardı etmeyeceğim" dedi. "Açıkçası, inanılmaz derecede gurur duymadığımız hiçbir şeyi piyasaya sürmediğimizi düşünüyorum. Bu, tüm lansman tarihimizi belirliyor. Ve bence ilginç olacak."

The Witcher 3. sezon, Andrzej Sapkowski'nin 'Time of Contempt' kitabından uyarlanacak. Blood of Elves'den önemli hikayeleri içerecek.

Liam Hemsworth, Geralt of Rivia olarak Henry Cavill'i devralmaya hazır olduğundan, popüler Netflix fantastik dizisi 3. sezondan sonra biraz farklı görünecek.

Bazı hayranlar, Cavill'in DC'nin Man of Steel'in devam filminde Clark Kent/Süpermen rolünü yeniden canlandırmak için gösteriden çekildiğini düşünmüştü (başlangıçta Black Adam kredi sonrası sahnesinde izleyicilere bilgi verilmişti). Proje artık devam etmese de (yeni atanan DC Studios eş başkanı James Gunn, Cavill'siz yeni bir Superman filmi yazdığı için), Hemsworth, dizi ilerledikçe Geralt'ı oynamaya hazır.

Schmidt Hissrich ekledi: "Yine önümüzde çok uzun bir zaman var, Witcher 3. Sezon çıkana kadar sekiz ay falan. Bakalım ne olacak."

Daha fazla içerik paylaşmamız için bize destek olabilirsin. Tek yapman gereken "teşekkür et" bağlantısına tıklamak ?
TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı