The Witcher: Blood ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

The Witcher: Blood Origin, Rotten Tomatoes'da Yerin Dibine Girdi

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
241 Görüntüleme
Selvi
(@selvi)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 38
Konu başlatıcı  

The Witcher: Blood Origin, Tüm zamanların en düşük seyirci puanına sahip. 

The Witcher: Blood Origin'i gerçekten kimse beğenmemiş. Bu yazı yazılırken, Rotten Tomatoes The Witcher: Blood Origin'e ortalama 38 (100 üzerinden) olmak üzere 24 eleştirmen puan vermiş. Bu iç karartıcı derecede kötü olsa da, aslında daha da kötüleşiyor. Forbes'un belirttiği gibi, dizi tüm zamanların en düşük izleyici puanına sahip dizisidir.

Yine şu sıralar ortalama yüzde 9 izleyici puanına sahip. Henry Cavill'in Netflix'in diziyi yönetmesinden memnun olmadığını iddia eden birkaç rapor var ve gerçekten güzel görünüyor pek çok kişi bu konuda hemfikirdir. Belki Netflix hariç.

The Witcher'ın üçüncü sezonunun gelecek yıl işleri tersine çevireceğini umuyor musunuz yoksa bu dizi (Andrzej Sapkowski tarafından yazılan romanlara dayanan) onun yerine başka biri tarafından yeniden mi başlatılmalı?

İzleyiciler diziden memnun değil, bana kalırsa benim için izlenebilir düzeyde. Muhtemelen insanlar olaylara doğrudan giriş yapmasından ötürü sevmediler. Gizem faktörü yok. Diğer kurgu kısımlarından bahsetmiyorum. Ben 2 bölüm seyrettim 3. yü merak ediyorum. İlk 2 sezon için işler oldukça yavaş ilerliyordu ama gizem doluydu. Bölüm içinde aksiyonlar hariç çoğu kısımda sıkılmanız mümkündü ama hepsini çok güzel bir yere bağlayıp sizi heyecanlandırabiliyordu. Lakin The Witcher: Blood Origin doğrudan olaya dalıyor.

Bir dizi takip uygulaması olan TV Time'da sadece dizinin saf izleyicileri bulunuyor. Aşağıdaki görselde durumun Rotten Tomatoes'da abartıldığı kadar olmadığını görebilirsiniz. İnsanların çoğu memnun görünüyor. Diziyi 77 bin kişi takip ediyor ve izleyenler (takip etmeyenler de izleyip puan verebilir) 5 üzerinden 4,4 puan vermişler. 

Daha fazla içerik paylaşmamız için bize destek olabilirsin. Tek yapman gereken "teşekkür et" bağlantısına tıklamak ?
TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı