Green Hell Hikayesi...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Green Hell Hikayesi Nedir?

4 Yazılar
4 Üyeler
5 Likes
495 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 103
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Green Hell, çoğunluğun yeşili, ağaçları ve yaban hayatı sevdiği günümüzde, dışarıdan bakıldığı zaman oldukça gerekli ve çok güzel görünen bu ortamın içine girdiğinizde sizi nasıl yuttuğunu ve öldürmeye çalıştığını gösteren oldukça etkileyici bir oyun. Hiçbir şey, dışarıdan göründüğü gibi değil ve burası Yeşil Cehennem.

Green Hell Hikayesi

Green Hell'e başladığın zaman kendini balta girmemiş Amazon ormanlarının ortasında buluyorsun ve hayatta kalmak zorundasın. Amacın, Green Hell denilen bu cehennemden kaçmak. Doğa sizi öldürmeye çalışacak ama siz de hayatta kalmak zorundasınız. Hikaye gereği buraya nasıl düştüğünü yavaş yavaş bulacaksın. Bu süreçte ise ayrıca Green Hell'den nasıl çıkabileceğini de keşfedeceksin.

 
Gönderildi : 24/06/2022 4:06 pm
Konu Etiketleri
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Gönderiler: 48
Üye Admin
 

Hikayesi mantıklı işlenmiş gibi ama ben sıkılıyorum bu türde o yüzden hiç girişmedim. Muhtemelen oynamam. Sebebi ise oyun içi ilerlemeyi görmek bazen imkansız. Evet Green Hell'de yeni eşyalar ilerledikçe daha gelişmiş eşyalar yapmanız mümkün ama o ilerlemeyi görüp kendimi tatmin etmem mümkün görünmüyor.

İyi oyunlar.

 
Gönderildi : 06/11/2022 6:42 pm
Umutcan D. reacted
Umutcan D.
(@umutcan)
Gönderiler: 44
Üye Admin
 

Aradığım tırmanma kancasını buldum. 😎 

 
Gönderildi : 21/11/2022 12:06 am
Tayfun B. reacted
Tayfun B.
(@tayfun)
Gönderiler: 49
Üye Admin
 

@umutcan 🤣

 
Gönderildi : 27/11/2022 12:38 am
Paylaş: