Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Green Hell Hikayesi Nedir?

4 Yazılar
4 Üyeler
5 Likes
1,396 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 117
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Green Hell, çoğunluğun yeşili, ağaçları ve yaban hayatı sevdiği günümüzde, dışarıdan bakıldığı zaman oldukça gerekli ve çok güzel görünen bu ortamın içine girdiğinizde sizi nasıl yuttuğunu ve öldürmeye çalıştığını gösteren oldukça etkileyici bir oyun. Hiçbir şey, dışarıdan göründüğü gibi değil ve burası Yeşil Cehennem.

Green Hell Hikayesi

Green Hell'e başladığın zaman kendini balta girmemiş Amazon ormanlarının ortasında buluyorsun ve hayatta kalmak zorundasın. Amacın, Green Hell denilen bu cehennemden kaçmak. Doğa sizi öldürmeye çalışacak ama siz de hayatta kalmak zorundasınız. Hikaye gereği buraya nasıl düştüğünü yavaş yavaş bulacaksın. Bu süreçte ise ayrıca Green Hell'den nasıl çıkabileceğini de keşfedeceksin.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 24/06/2022 4:06 pm
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Gönderiler: 55
Üye Admin
 

Hikayesi mantıklı işlenmiş gibi ama ben sıkılıyorum bu türde o yüzden hiç girişmedim. Muhtemelen oynamam. Sebebi ise oyun içi ilerlemeyi görmek bazen imkansız. Evet Green Hell'de yeni eşyalar ilerledikçe daha gelişmiş eşyalar yapmanız mümkün ama o ilerlemeyi görüp kendimi tatmin etmem mümkün görünmüyor.

İyi oyunlar.

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 06/11/2022 6:42 pm
Umutcan D. reacted
Umutcan D.
(@umutcan)
Gönderiler: 42
Üye Admin
 

Aradığım tırmanma kancasını buldum. ? 

Daha fazla içerik girilmesi ve daha faydalı olunması için teşekkür et bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 21/11/2022 12:06 am
Tayfun B. reacted
Tayfun B.
(@tayfun)
Gönderiler: 55
Üye Admin
 

@umutcan ?

Sitemize bir şeyler kazandırmak için çok çabalıyorum. Bir teşekkür etmenizi rica ediyorum. ?
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 27/11/2022 12:38 am