New World 2023 Yol ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

New World 2023 Yol Haritası: Yeni Expedition, Transmog, Depolama Sistemi, Yeni Raid ve Daha Fazlası

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
84 Görüntüleme
Umutcan D.
(@umutcan)
Gönderiler: 46
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Amazon Game Studios, 2023'ün ilk yarısı için Empyrean Forge Expedition, Gear Set Storage sistemi, Transmog ve daha fazlasını içeren erken bir yol haritasını açıkladı. Amazon Game Studios, 2023'ün ilk yarısı için Yeni Dünya İçeriği Yol Haritasına ilk kez göz atmamızı sağladı. Bugünkü blog gönderisinde geliştiriciler, oyuncuların Transmog, Gear Set depolama ve yeni raid dahil olmak üzere birçok heyecan verici özelliği sabırsızlıkla bekleyebileceklerini açıkladı.

Tabii ki, aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi bundan çok daha fazlası var. Amazon ayrıca daha fazla etkinlik, QoL iyileştirmeleri, Sinematikler ve Heartgem Runes vaat ediyor.

Yine de, yol haritasının değişebileceğini ve gecikmelerin mümkün olduğunu unutmayın. Üstelik, bu muhtemelen gelecek yıl gelecek olan içeriğin sadece bir kısmı. Aşağıdaki yol haritasını kontrol edin.

Ek olarak, bugünün geliştirici güncellemesi canlı akışında Amazon, Winter Convergence'ın oyuna geri döndüğünü doğrulayarak oyuncuların 15-20 diğer oyuncuyla birlikte zorlu yeni bir dünya patronu olan Kış Savaşçısı ile savaşmasına izin veriyor. Kış etkinliği, şenlikli görünümler, ifadeler, konut eşyaları ve daha fazlası gibi sınırlı süreli ödüller içerecek.

Amazon ayrıca Starstone Amrine Mash-up Expedition'ın oyun sonu versiyonunu da duyurdu. Winter Convergence Festival güncellemesiyle yayınlanacak.

Yeni Dünya 2023 yol haritası

Savaş listesi kısıtlamaları ve Şirket değiştirme bekleme süreleri gibi yeni değişiklikler, Kabuk Şirketlerini (tek bir Dünya üzerinde aynı oyuncular tarafından kontrol edilen birden fazla Şirket) hafifletmek için geliyor. Amaç, daha fazla oyuncunun Savaşlara katılmasına izin vermek ve bir avuç oyuncunun birden fazla bölgeye sahip olmasını engellemektir.

Diğer değişiklikler arasında Üretim İstasyonunun seviyesinden bağımsız olarak daha fazla tarif yapma yeteneği ve Kasaba Projeleri için önemli ölçüde daha düşük katkı gereksinimleri yer alıyor.

Daha fazla içerik girilmesi ve daha faydalı olunması için teşekkür et bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 02/12/2022 10:45 pm
Konu Etiketleri
Paylaş: