Prime Gaming Bir Sü...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Prime Gaming Bir Sürü Ücretsiz Oyun

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
281 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 55
Konu başlatıcı  

Prime Gaming her ay olduğu gibi bu ay da bir sürü ücretsiz oyun yani %100 indirimli oyun veriyor. Bunlardan bir kaç tanesini https://oyunda.org/forum/oyun-indirimleri kısmından yayınladık. Şimdi geri kalanların hepsini bu içerikte sizlerle paylaşıyoruz. İlk önce tekrardan bu oyunları nasıl alınacağı konusunda sizlere buradan yardım edelim.

  1. Ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için burayı okuyun.
  2. Prime Gaming'ten ücretsiz oyun alma yazımızı okuyun.
  3. Oyunları alabileceğiniz sayfaya buradan gidebilirsiniz.

Indiana Jones and the Last Crusade

Bu oyun Prime Gaming ile verildiği için oyunu almak çok kolay sadece "talep et" butonuna tıklamanız yeterli. Sonrasında oyun Amazon Prime Gaming başlatıcısı kütüphanesine eklenecek. 

Last Day of June

Yine Amazon Games uygulamasından oynanabilen Last Day of June oyununu eklemek için "talep et" butonuna basmanız yeterlidir. Oyun hakkında;

Aşk ve kaybetme hakkındaki kapsamlı ve etkileşimli bu macerada, muhteşem bir şekilde tasvir edilmiş ve sizi içine alacak sinematik bir deneyimin keyfini çıkarın. Sevdiğiniz kişiyi kurtarmak için ne yapardınız?

Etherborn

Diğerlerinde olduğu gibi Amazon Games başlatıcısına ekleyebileceğiniz yani Prime Gaming kütüphanenizde sonsuza kadar sizin olacak bir diğer oyun Etherborn için " talep et " butonuna basın. Oyun hemen kütüphanenizde. Etherborn oyunu hakkında;

Yerçekimi değiştiren yapıları keşfetmek ve anlamak üzerine inşa edilmiş üçüncü şahıs çevresel bulmaca platform oyununu araştırın. Sen, bedensiz bir sesin gelişinizi beklediği bir dünyada yeni doğmuş sessiz bir varlıksın. İleri git ve amacını ara.

Bu konu 1 sene önce tarafından Kaan Alp tarihinde düzenlendi

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı