The Elder Scrolls O...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
The Elder Scrolls Online - Epic Games'te Ücretsiz Oyun

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
114 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Üye Admin
Katılım : 5 yıl önce
Gönderiler: 117
Konu başlatıcı  

The Elder Scrolls Online, son zamanların dikkat çekici MMORPG'lerinden biri sayılıyor. Bu oyunu ücretsiz alabilirsiniz. Epic Games, The Elder Scrolls Online'ı kısa süreliğine ücretsiz dağıtıyor. Almadan önce aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okumalısınız.

Epic Games'te ücretsiz olarak verilen The Elder Scrolls Online normalde 179TL'ye satılıyor. (Zaman içinde fiyatlar değişebilir) Bunun yanı sıra en çok dikkat etmeniz gereken durum, bu oyunun standart paketidir. Size oyunu oynatabilir ama belli bir yere kadar. Ondan sonra çıkan eklentilerden almalısınız. Eklentilerin fiyatını da aşağıya ekleyeceğim.

Bunun yanında The Elder Scrolls Online aylık abonelik sistemine dayalı bir oyundur. Yani oynamak için para ödemeniz gerekir. Bununla ilgili Epic Games'te herhangi bir açıklama bulunmasa da Steam üzerinden paketi görmeniz mümkün.

İlk olarak Epic Games üzerinden oyunun %100 indirimine yani ücretsiz oluşuna bir bakalım.

Ardından Steam sayfasından detaylarını karşılaştıralım

Daha sonra The Elder Scrolls Online'ın Steam üzerindeki diğer eklenti paketlerini ve fiyatını görelim.

Son olarak The Elder Scrolls Online'ın Steam üzerindeki abonelik ücretlerine göz atalım.

Bazı durumlarda bu abonelik paketleri oynamanıza engel olmayıp oyunculara ekstra hediyeler verebilir. Bu durumda oyuna p2w demek mümkün olabilir. (Pay to Win nedir?)

Şimdi gelelim Epic Games üzerinden The Elder Scrolls Online almaya. Paylaşımın en üstünde verdiğim bağlantıdan nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Sonrasında aşağıdaki bağlantıya gidiniz.

The Elder Scrolls Online Ücretsiz Al

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı