Valheim Geliştirici...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Valheim Geliştiricileri Bir Devam Oyunu İstiyor

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
47 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 114
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Valheim, Iron Gate Studio'nun ilk ve şimdiye kadarki tek oyunudur. Bununla birlikte, İsveçli geliştiriciler, gelişimi için çeşitli konseptler geliştirerek boş durmuyorlar. Diğer şeylerin yanı sıra, yan ürünler için ilginç fikirler ortaya çıkıyor.

İsveçli stüdyo Iron Gate, ilk ve şimdiye kadarki tek oyununu çok ciddiye alıyor. Elbette, Şubat 2021'den itibaren erken erişime sunulacak olan Valheim'dan bahsediyoruz. Bu hayatta kalma oyununun yaratıcılarının portföylerini genişletmek için pek çok fikri var ve sınırlı insan kaynakları onları engellemiyor.

İlginç fikirler ortaya çıkıyor
Sıcak karşılanan oyunun yazarlarından biri olan Robin Eyre, GamesRadar ile yaptığı bir röportajda, Valheim'da bulunan yaratıklar olan Greydwarfs'a adanmış yandan kaydırmalı bir spin-off fikri bulduğunu söyledi. Eyre'nin önerdiği oyun çok farklı bir hikaye sunacaktı. Gerçekten de, yeni projede oyuncu bir Greydwarf'ı kontrol edecekti. Amacı, stüdyonun orijinal oyununda oynadığımız Vikinglerle savaşmak olabilirdi. Ne yazık ki, Iron Gate Studio'nun yönetimi bu ilginç ve yeni konsepti reddetti.

Yeni konseptler
Ancak, bu evrenin gelişimi için planlar burada bitmiyor. Aksine, Iron Gate Studio sürekli olarak Valheim'ı daha büyük bir marka haline getirebilecek yeni fikirler ve konseptler keşfediyor. Yani yakın gelecekte mevcut hikayenin gelişimini bekleyebiliriz.

Oyunun daha da geliştirilmesi
Aynı zamanda, Iron Gate'in geliştiricilerinden biri olan Jonathan Smars, GamesRadar'a stüdyonun mevcut oyun için hala ücretli DLC'ler yaratmayı düşünmediğini söyledi. Bu elbette takımın Valheim'dan tek başına ayrılacağı anlamına gelmiyor. Birkaç gün önce, genel testte oldukça büyük bir güncelleme yayınlandı ve gelecekte bizi bekleyen tek şey bu değil.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 30/11/2022 11:13 am
Konu Etiketleri
Paylaş: