HaberOyun

Activision Blizzard'ın aktif kullanıcı sayısı düşüyor

Activision Blizzard tarafından yayınlanan yeni rakamlar, aylık aktif kullanıcı sayısında başka bir düşüş olduğunu gösteriyor. Activision Blizzard şemsiyesi altındaki her bölümde oyuncularda düşüş yaşandı. Aralık 2021’de Activision, oyuncu sayısının 119 milyondan 107 milyona düştüğünü, Blizzard’ın ise 26 milyondan 24 milyona düştüğünü gördü. Bu, geliştiricinin MAU’larının Kasım 2021’de yüzde 13 düştüğünü gören önceki bir eğilimi takip ediyor.

Daha Fazla Oku

Forspoken PC Sistem Gereksinimleri Cebinizi Yakacak

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Oyun

Days Gone Direktörü Sony'ye Serzenişte Bulundu

Days Gone’un yönetmeni, oyunun 9 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı. Buna rağmen, Sony bunu hala bir başarısızlık olarak görüyor. Dün Sucker Punch stüdyosu Ghost of Tsushima’nın 8 milyonun üzerinde kopya sattığını övündü. Bu sonuç bir başarı olarak kabul edildi ve daha önce Days Gone üzerinde çalışan ve şimdi üzerinde çalıştığı oyunun benzer sonuçlarının hayal kırıklığı olarak kabul edildiğini iddia eden Jeff Ross’un aksine geliştiricileri mutlu etti. Ross, bunun devam serisi geliştirme planlarından vazgeçmesine neden olduğunu söyledi.
Daha Fazla Oku

DualSense Edge PC ile uyumlu mu?

DayZ Benzeri 5 Oyun

Oyun

Google Chrome Dinozor Oyunu

En basit oyunlardan biri olmasına rağmen, sizi en zor zamanlarınızda (internet yokken) inanılmaz şekilde eğlendirebilecek bir oyundan bahsedeceğiz. Google Chrome Dinozor Oyunu, gerçek adıyla T-Rex Game, Dino Runner olarak da bilinen Dinosaur Game Chrome tarayıcısının…
Daha Fazla Oku