Elder Scrolls 6Rehber

Elden Ring: Green Turtle Talisman Nasıl Elde Edilir?

Green Turtle Talisman, Elden Ring’in Dark Souls serisinden bir Chloranthy Ring’in versiyonudur, çünkü oyuncuların Dayanıklılığı geri kazanmalarına yardımcı olur. Elden Ring, FromSoftware’in geleneksel RPG formülüne pek çok yeni mekanik ve bilinmeyen sistem getiriyor, ancak bu, her şeyin tamamen orijinal olduğu anlamına gelmiyor. Elden Ring’deki çeşitli öğeler, biri Green Turtle Talisman olan geçmiş oyunlardan öğelerle aynı işlevi görür.

Green Turtle Talisman, Dark Souls serisinden bir Chloranthy yüzüğü gibi çalışır, çünkü oyuncunun Dayanıklılık yenileme yeteneğini biraz artırır. Bu, birçok yapı için birçok durumda faydalı olabilir ve bu nedenle, ne kuşanacağınıza karar veremediğinizde Tılsım için harika bir yoldur.

Daha Fazla Oku

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

Elden Ring Silah Yükseltme Rehberi

Elder Scrolls 6

Elder Scrolls 6, görünüşe göre hala ön üretim aşamasında

Elder Scrolls 6, görünüşe göre hala üretim öncesi aşamada. Yeni bilgiler, bir Bethesda İK çalışanının, ekran görüntüsünü hemen aşağıda görebileceğiniz LinkedIn profilinin izniyle geliyor. Geliştiricinin profili – birkaç Bethesda hayranı tarafından görüldüğü gibi – özellikle geliştirme stüdyosunun The Elder Scrolls 6’nın yapım öncesi aşamasında olduğunu belirtiyor.
Daha Fazla Oku

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor

Elder Scrolls 6

The Elder Scrolls 6 PS5 İçin Çıkmayabilir. PC ve XSX/S'e Özel Çıkması Daha Olası

The Elder Scrolls serisinin en son bölümü birden fazla platformda, en son olarak 9. nesil konsollarda Anniversary Edition olarak çıktı. Ancak serinin bir sonraki bölümü için Bethesda biraz daha seçici olabilir. Microsoft’tan Phil Spencer, The Elder Scrolls VI’nın neredeyse kesinlikle Starfield’ın izinden gideceğini ve görünüşe göre rakip konsollarda yayınlanmayacağını doğruladı.
Daha Fazla Oku

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor