Elder Scrolls 6Rehber

Elden Ring: Green Turtle Talisman Nasıl Elde Edilir?

Green Turtle Talisman, Elden Ring’in Dark Souls serisinden bir Chloranthy Ring’in versiyonudur, çünkü oyuncuların Dayanıklılığı geri kazanmalarına yardımcı olur. Elden Ring, FromSoftware’in geleneksel RPG formülüne pek çok yeni mekanik ve bilinmeyen sistem getiriyor, ancak bu, her şeyin tamamen orijinal olduğu anlamına gelmiyor. Elden Ring’deki çeşitli öğeler, biri Green Turtle Talisman olan geçmiş oyunlardan öğelerle aynı işlevi görür.

Green Turtle Talisman, Dark Souls serisinden bir Chloranthy yüzüğü gibi çalışır, çünkü oyuncunun Dayanıklılık yenileme yeteneğini biraz artırır. Bu, birçok yapı için birçok durumda faydalı olabilir ve bu nedenle, ne kuşanacağınıza karar veremediğinizde Tılsım için harika bir yoldur.

Green Turtle Talisman Ne Yapar?

“Kaplumbağalar, tükenmez gücün simgesi olan besleyici bir bileşen olarak bilinirler… kaplumbağaları bilge yaratıklar olarak görenler, etlerini yeme alışkanlığını barbarca olarak görürler.”

Green Turtle Talisman’ın etkisi, Dayanıklılık yenileme hızını artırmaktır. Elden Ring’de Dayanıklılığın zaten hızlı bir şekilde yenilendiğini düşünüyor olabilirsiniz, ancak bu hafif artış bile, sürpriz bir takip saldırısını atlatmak ve onu kafa kafaya almak arasındaki farkı yaratabilir. Bu etki, Limgrave’de başka bir yerde bulunabilen Kaplumbağa Kalkanı gibi, onun gibi diğerleriyle birleşir ve bir araya geldiğinde, bir oyuncuya Dayanıklılık yenilenmesine büyük bir destek verir. Sadece kaçmak için değil, aynı zamanda engellemek için de harika. Bir blok tutmak, Dayanıklılığın çok daha yavaş yenilenmesini sağlar, bu da bu Tılsım donatılarak hafifletilebilir.

Green Turtle Talisman Nerede Bulunur?

Green Turtle Talisman, Summonwater Köyü’nün eteklerinde, kuzeydoğu Limgrave’de bulunabilir. Saintsbridge Lost Grace Bölgesine gidin ve bu köyü bulmak için doğrudan doğuya veya Üçüncü Marika Grace Kilisesi’ne gidin ve kuzeye geçin. Burası aynı zamanda Tibia Mariner’in D’nin görev serisini ilerletmek için yenilebileceği yerdir, ancak şimdilik bundan kaçının ve Köyün arkasına gidin.

Bir avuç Kaplumbağa ile çevrili bir İmp Heykeli olan küçük bir bina var. Bu İmp Heykelini bir Taş Kılıç Anahtarıyla etkinleştirin ve Kaplumbağalarla dolu büyük bir taş oda bulmak için yeraltına gidin. Tılsım, odanın arka tarafındaki bir sandıkta bulunabilir – merak etmeyin, Kaplumbağaların hiçbiri düşman değil.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

Elden RingRehber

Elden Ring Silah Yükseltme Rehberi

Elden RingRehber

Elden Ring: Flowing Curved Sword Nerede Bulunur?

Elden RingRehber

Elden Ring: Blue Dancer Charm Nasıl Elde Edilir (Saldırı Gücünü Artırma)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Geçen Hafta Steam’in En Çok Satan 5 Oyunundan 4’ü Elden Ring Sürümü