Mobil Oyun

Mobil Oyun Telefonu Asus ROG Ne Zaman Çıkacak?

Son zamanlarda Razer ile başlayan oyun telefonu modası Asus ile devam ediyor. İlk önce Razer – Razer bildiğiniz gibi kaliteli oyuncu ekipmanlarıyla ön plana çıkan bir şirket- sonra Xiaomi şimdi de Asus oyuncu telefonuyla karşımızda. İlk iki marka hali hazırda tanıtıldı. Razer Phone piyasaya çıktı. Xiaomi Black Shark yakın zaman içinde satışa sunulacak. Peki Asus ROG (Republic of Gamers) ne zaman satışa çıkacak?

Şirket içinden edebildiği söylenen bilgiye göre telefonun Computex etkinliklerine tanıtılması bekleniyor. Oyunun dışında Asus ROG mobil oyun telefonuyla ilgili bilinen hiç bir şey yok.

Asus ROG mobil oyun telefonuyla ilgili bilinen hiçbirşey olmaması sıkıntı değil. Zira tahmin etmek zor değil. İlk etapta ekranın yeteri kadar büyük olması şart. En az 5 inç bir ekran bekliyorum. Yine ekran yenileme oldukça yüksek olmalı. Görüntü yenilemenin 120 Mhz olması beklentilerimi arasında. 144 olma ihtimali de yüksek. Stereo hoparlör ve yüksek ses kalitesi oyuncu telefonundan beklenen özelliklerin başında geliyor. En az 6 gb ram olmalı. Asus bu telefonda 8gb da kullanabilir. Ayrıca Asus ROG ‘a ekstra oyuncu donanımları da gelecektir. Kutu içeriğinde var mı bilemem ama telefonu ekranlı bir oyun kumandasına dönüştürmenin mümkün olacağından söz edebiliriz. İşkenceden bahsetmedin olmaz. Şimdi piyasanın en iyisi Snapdragon’un 845 işlemcisi mutlaka bu cihazda olacaktır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Steam

Resident Evil Village, 2021 Steam Ödülleri'nde Yılın Oyunu ödülünü kazandı

Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir