Mobil Oyun

Mobil Oyun Telefonu Asus ROG Ne Zaman Çıkacak?

Son zamanlarda Razer ile başlayan oyun telefonu modası Asus ile devam ediyor. İlk önce Razer – Razer bildiğiniz gibi kaliteli oyuncu ekipmanlarıyla ön plana çıkan bir şirket- sonra Xiaomi şimdi de Asus oyuncu telefonuyla karşımızda. İlk iki marka hali hazırda tanıtıldı. Razer Phone piyasaya çıktı. Xiaomi Black Shark yakın zaman içinde satışa sunulacak. Peki Asus ROG (Republic of Gamers) ne zaman satışa çıkacak?

Şirket içinden edebildiği söylenen bilgiye göre telefonun Computex etkinliklerine tanıtılması bekleniyor. Oyunun dışında Asus ROG mobil oyun telefonuyla ilgili bilinen hiç bir şey yok.

Asus ROG mobil oyun telefonuyla ilgili bilinen hiçbirşey olmaması sıkıntı değil. Zira tahmin etmek zor değil. İlk etapta ekranın yeteri kadar büyük olması şart. En az 5 inç bir ekran bekliyorum. Yine ekran yenileme oldukça yüksek olmalı. Görüntü yenilemenin 120 Mhz olması beklentilerimi arasında. 144 olma ihtimali de yüksek. Stereo hoparlör ve yüksek ses kalitesi oyuncu telefonundan beklenen özelliklerin başında geliyor. En az 6 gb ram olmalı. Asus bu telefonda 8gb da kullanabilir. Ayrıca Asus ROG ‘a ekstra oyuncu donanımları da gelecektir. Kutu içeriğinde var mı bilemem ama telefonu ekranlı bir oyun kumandasına dönüştürmenin mümkün olacağından söz edebiliriz. İşkenceden bahsetmedin olmaz. Şimdi piyasanın en iyisi Snapdragon’un 845 işlemcisi mutlaka bu cihazda olacaktır.

Ayrıca Bakınız:   Kavalun Hakkında Herşey - Fetih Taht Savaşları
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.