Battle RoyaleNasıl Yapılır

Apex Legends’da Party Not Ready Hatası

Çıkışıyla birlikte oyun listelerini kasıp kavuran, daha ilk günden Twitch en çok izlenen oyunlar arasında ilk sıraya çıkan, bir çok kişinin ilgisini çeken yeni battle royale oyunu Apex Legends’da küçük bir hata meydana geliyor. Party Not Ready hatası. Bir çok oyuncunun yaşadığı bu hatayı ve şimdilik taş devrinden kalma ama geçerli olan bir çözümü sizlerle paylaşacağız.

Party Not Ready hatası

Hatanın Türkçe’ye çevrilmiş hali “Grubunuz hazır değil” şeklinde. O halde hatanın neden kaynaklandığını anlamaya başladınız. Oyunda maç bitti ve bir sonraki maça hızlı bir şekilde geçmek istiyorsunuz. Karşınıza bu hata geliyor.

Apex Legends ile ilgili: Apex Legends Çıktı!

Konuyla ilgili EA’dan açıklama gelmedi ama oyuncular kendi aralarında çoktan bir çözüm buldu.

Party Not Ready hatası çözümü

Bunun için gruptan çıkarak ana menüye dönmeniz bir çok oyuncuya göre yeterli oluyor. Bunun çözüm olmadığını söyleyen oyuncular ise oyunu kapatıp açmanız gerektiği konusunda ısrarlı.

İşin kötü tarafı siz hızlıca bir maça girmek isterken maça başlama işi çok daha fazla uzuyor ve can sıkıcı hale geliyor. EA’nın konuyla ilgili yakın zaman içinde açıklama yapması ve hatayı gidermesi bekleniyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nasıl YapılırRehber

Discord Reklamları Nasıl Kaldırılır?

Nasıl YapılırRehber

Android Emulator'de Oyun Güncellenmiyor Sorunu

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir