Battle RoyaleNasıl Yapılır

Apex Legends’da Party Not Ready Hatası

Çıkışıyla birlikte oyun listelerini kasıp kavuran, daha ilk günden Twitch en çok izlenen oyunlar arasında ilk sıraya çıkan, bir çok kişinin ilgisini çeken yeni battle royale oyunu Apex Legends’da küçük bir hata meydana geliyor. Party Not Ready hatası. Bir çok oyuncunun yaşadığı bu hatayı ve şimdilik taş devrinden kalma ama geçerli olan bir çözümü sizlerle paylaşacağız.

Party Not Ready hatası

Hatanın Türkçe’ye çevrilmiş hali “Grubunuz hazır değil” şeklinde. O halde hatanın neden kaynaklandığını anlamaya başladınız. Oyunda maç bitti ve bir sonraki maça hızlı bir şekilde geçmek istiyorsunuz. Karşınıza bu hata geliyor.

Apex Legends ile ilgili: Apex Legends Çıktı!

Konuyla ilgili EA’dan açıklama gelmedi ama oyuncular kendi aralarında çoktan bir çözüm buldu.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile Helikopter Nerede Bulunur? (Güncel)

Party Not Ready hatası çözümü

Bunun için gruptan çıkarak ana menüye dönmeniz bir çok oyuncuya göre yeterli oluyor. Bunun çözüm olmadığını söyleyen oyuncular ise oyunu kapatıp açmanız gerektiği konusunda ısrarlı.

İşin kötü tarafı siz hızlıca bir maça girmek isterken maça başlama işi çok daha fazla uzuyor ve can sıkıcı hale geliyor. EA’nın konuyla ilgili yakın zaman içinde açıklama yapması ve hatayı gidermesi bekleniyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberNasıl Yapılır

Bu Yazılım Stadia Kontrolcüsü Olmadan Telefondan Google Stadia Oyunu Oynamanıza İzin Veriyor

Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile'ın Son Güncellemesi Rapid Fire Mode'u Geri Getiriyor

Battle Royale

Pubg Sonunda PS4 ve Xbox One Oyuncularının Birlikte Parti Kurmasına İzin Veriyor

Battle Royale

Pubg Mobile Huawei Mate X'te Nasıl Görünüyor?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir