Battle RoyaleNasıl Yapılır

Fortnite Bütün Hesapları Birleştirme

Şirketler arası anlaşmazlıklardan ötürü Epic Games’in efsane oyunu Fortnite PC’de ve konsolda saçma bir şekilde farklı farklı hesaplarla oynanıyordu. Yakın zaman önce bu saçma durum düzeltildi. Artık bütün Fortnite hesaplarınızı tek bir çatı altından toplayabilir ve bütün satın almalarınız ve ilerleyişinizi tek bir hesapta barındırabilirsiniz.

Ya da senaryo şu şekilde, daha önce oynadığınız Fortnite hesabınızı bırakmak zorunda kaldınız, yeni bir hesapla devam ediyorsunuz, Ya da bir senepten birden fazla Fortnite hesabınız var. Bunları düşünmenize gerek yok. Bunun nasıl yapılacağıyla ilgili bilgiyi bize Epic Games veriyor.

Bu işlemi yapmak için küçük bir detay bulunuyor. Eski hesabınıza 28 Eylül 2018’e kadar bir girip çıkmış olmalısınız. Yoksa birleştirme yapamazsınız. Dilerseniz adım adım başlayalım;

Fortnite hesapları birleştirme

  • İlk önce hangis hesabınızın ana hesabınız olacağını belirleyin
  • Fortnite hesabınıza o hesapla giriş yapın.
  • Ardından Epic Games’in sunduğu hesap birleştirme kısmından ilerleyin.
  • Daha sonra bulunan basit bir kaç talimatı uygulayın.

Fortnite eşya ve para aktarımı

İşlem bu kadar. Bu işlemden sonra hesaplar tek bir yerde toplanacak. Eşyalar ve V-Buckslarınızda birleştirilen hesaba aktarılacak ki oyuncuların en çok istediği şey bu. Lakin bu aktarım işleminin 2 haftaya kadar sürebileceğini unutmayın.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nasıl YapılırRehber

Discord Reklamları Nasıl Kaldırılır?

Nasıl YapılırRehber

Android Emulator'de Oyun Güncellenmiyor Sorunu

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir