Battle RoyaleNasıl Yapılır

Fortnite Bütün Hesapları Birleştirme

Şirketler arası anlaşmazlıklardan ötürü Epic Games’in efsane oyunu Fortnite PC’de ve konsolda saçma bir şekilde farklı farklı hesaplarla oynanıyordu. Yakın zaman önce bu saçma durum düzeltildi. Artık bütün Fortnite hesaplarınızı tek bir çatı altından toplayabilir ve bütün satın almalarınız ve ilerleyişinizi tek bir hesapta barındırabilirsiniz.

Ya da senaryo şu şekilde, daha önce oynadığınız Fortnite hesabınızı bırakmak zorunda kaldınız, yeni bir hesapla devam ediyorsunuz, Ya da bir senepten birden fazla Fortnite hesabınız var. Bunları düşünmenize gerek yok. Bunun nasıl yapılacağıyla ilgili bilgiyi bize Epic Games veriyor.

Bu işlemi yapmak için küçük bir detay bulunuyor. Eski hesabınıza 28 Eylül 2018’e kadar bir girip çıkmış olmalısınız. Yoksa birleştirme yapamazsınız. Dilerseniz adım adım başlayalım;

Ayrıca Bakınız:   Apex Legends İndirme Hatası 3:0 Nasıl Çözülür?

Fortnite hesapları birleştirme

  • İlk önce hangis hesabınızın ana hesabınız olacağını belirleyin
  • Fortnite hesabınıza o hesapla giriş yapın.
  • Ardından Epic Games’in sunduğu hesap birleştirme kısmından ilerleyin.
  • Daha sonra bulunan basit bir kaç talimatı uygulayın.

Fortnite eşya ve para aktarımı

İşlem bu kadar. Bu işlemden sonra hesaplar tek bir yerde toplanacak. Eşyalar ve V-Buckslarınızda birleştirilen hesaba aktarılacak ki oyuncuların en çok istediği şey bu. Lakin bu aktarım işleminin 2 haftaya kadar sürebileceğini unutmayın.

 

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GüncellemeNasıl Yapılır

COD: Modern Warfare Sezon 3 Yavaş Güncelleme Sorunu Çözümü

Battle Royale

Escape From Tarkov Ping Sorununa Çözüm Bulundu

Battle Royale

Pubg Mobile'ın Yeni Modu ve Haritası Beta Sürümünde Göründü

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Deadpool Kostümü Çıktı, Nasıl Alırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir