Mobil Oyun TanıtımSimülasyon

Stardew Valley / Çiftlik Simülasyonu / RPG

Çiftçilik simülasyonu ve ayrıca RPG oyunu Stardew Valley, geçen sene ekim ayında iOS işletim sisteminde sahipleriyle buluşmuştu. Android oyuncularının oyunu oynayabileceği tarih de nihayet belli oldu. Stardew Valley, 14 Mart itibarıyla Google Play Store üzerinden indirilebilecek. Bir çeşit çiftçilik simülasyonu olan Stardew Valley’de oyuncular kendilerine miras kalan bir çiftliği ikinci el araçlar ve biraz parayla dönüştürmek için çabalıyorsunuz. İlk olarak bilgisayar sürümü yayınlanan oyun, daha sonra PlayStation 4 ve Xbox sürümüyle de gelmiş ve son zamanların popüler oyunlarından biri haline geldi. Nintendo Switch’te de büyük ilgi gören oyun, geçtiğimiz yıl itibarıyla çok oyunculu olarak da oynanabilir hale gelmişti.  Fakat mobil sürümlerde bu özelliğin desteklenmediğini belirtmekte fayda var.

Ayrıca Bakınız:   Android Üzerinden Oynayabileceğiniz En İyi Grafiklere Sahip Oyunlar

Stardev valley

Stardew Valley’nin Android sürümüyle birlikte oyunculara bazı farklılıklar da sunuluyor. Dilediğin zaman kaydet, kıstırarak yakınlaştır gibi özelliklerin yanı sıra sanal joystik gibi kontrol seçenekleri söz konusu yenilikler arasında bulunuyor.

Stardew Valley Android versiyonunda daha fazla bir dil desteği sunuyor. Daha önce desteklenen dillerin yanına eklenen seçenekler arasında Türkçe de bulunuyor. Oyun için şimdiden Google Play Store üzerinde ön kayıt yapılabiliyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSimülasyon

Shop Titans İçin Başlangıç Rehberi

Simülasyon

Farming Simulator 20 Mobil Platforma İçin Hazır

Simülasyon

Kısa Süreliğine Ücretsiz 3 Android Oyunu

Simülasyon

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret (Ön Kayıt)

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Asphalt 9 ‘a İstanbul Haritası Mı Eklenecek?