Mobil Oyun Tanıtım

Yeni Android Oyunu (Şubat 2019) #2

Mobil oyuncuların yüzünü güldürecek yeni oyunlar yakın zaman içinde hayatımıza girecek. Bu yeni oyunları en çok Google Play’den takip ediyoruz. Yeni Android oyunu denince takip etmeniz gereken yerlerden biris çünkü burada ön kayıt için bir süreç başlatıyorlar. Bende sizlerle, nasıl bir oyunla karşılaşacaksınız paylaşmak istiyorum. Gerçekten harika oyunlar var. Gelin bir göz atalım.

Era of Legends – Fantasy MMORPG

Oyunun daha önce kaydedilmiş bir oyun içi videosunu göremediğimden sadece yayıncının verdiği bilgileri paylaşabiliyorum. Heyecan verici bu yeni Android oyunu için mobil World of Warcraf deniliyor. Açık dünya, binek ve uçan binek sistemi, WoW ile benzer sınıflar ve yine WoW ile benzer PvP modları sizi gerçekten heyecanlandıracak. Yeni Android oyunu Era of Legends yakın zaman içinde bizlerle olacak.

era of legends yeni android oyunu

Era of Legends yeni Android oyununun tanıtım videosuna buradan bakınız.

Google Play

BowMax / Yeni Android Oyunu

Basit kontrollere sahip eğlencelik bir yeni Android oyunu Bowmax yakın zaman içinde bizlerle olacak. Oyununda çeşitli silahlarla rakipleri alt etmeye çalışıyorsunuz. Yan yana duran düşmanlarınızı zorlu arazi şartlarında indirmeye çalışıyorsunuz. Bu yarışın kazananı siz olun. BowMax yeni Android oyununun dikkat çekici özelliklerinden birisi 3v3 savaşların yapılması.

bowmax yeni android oyunu

Google Play

Ayrıca Bakınız: Yeni Çıkacak Mobil Oyunlar Şubat 2019 #1

Evolution 2: Battle for Utopia

Daha önce benzerlerini gördüğümüz yeni Android Oyunu Evolution 2 Battle for Utopia oyunu taktiksel savaşlar yapabildiğiniz, siper alıp düşmanı alt edebildiğiniz nişancı aksiyon mobil oyunu. Çeşitli yaratıklar ile içerik zenginleştirilmiş. Bununla birlikte birbirincen farklı silah ve sınıflarla oynanışa renk verilmiş. Etkileyici. Videosunu buradan inceleyin.

evolution 2

Google Play

Brown Dust / Yeni Android Oyunu

Anime sever misiniz? O halde bu yeni Android oyununa bir göz atın. Brown Dust oyunu, sıra tabanlı mobil strateji oyunudur. Bir çok kahraman, asker ve yetenekle düşmanlarınızı yerle bir etmeye hazır mısınız? Hem de anime grafik sitiliyle. Kesinlikle değerlendirmeniz gereken oyunlardan birisi. Videosunu buradan incele.

brown dust

Google Play

Yeni Android oyunlarıyla ilgili listemiz şimdilik bu kadar. Zaman içinde yeni çıkacak oyunlar yine buradan ön kayıt aşamasına girecektir. Sizlerle onları da paylaşacağız. Daha fazla Android oyunu için takip etmeyi unutma.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Fortnite, OnePlus 8 Üzerinde 90 FPS Oynandı

Battle RoyaleMoba

King of Hunters, Battle Royale Moba Hibriti Android ve iOS'a Geliyor

Korku

Dead by Daylight Mobile Oyna

Battle Royale

Pubg Mobile, Soğuk Cephe Modunu Oyuna Ekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir