Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Lite Nasıl İndirilir?

PC sürümünden sonra şimdi de Android cihazlar için oyunun hafif sürümü oynanmaya hazır. Peki Pubg Mobile Lite nasıl indirilir ve kurulur? Sizler için bu soruların cevabını verdik. İlk önce bu sürümün neye yaradığını kısaca anlatalım. Yapımcının Pubg Mobile’ı herkes için oynanabilir yapması oldukça etkili bir adım. Zira düşük donanımlı cihazların çok sayıda olduğunu söylemek mümkün.

Güvenerek, içiniz rahat alımlarınızı yapabileceğiniz oyun e-pin satışlarının yapıldığı Sadeceon sitesinden de bahsetmek isteriz. Sadeceon ile pubg mobile lite bc satın al linkinden kolayca pubg oyunuyla ilgili e-pin hizmetlerine ulaşabilir, size uygun istediğiniz paketi alıp güvenli ödeme sistemi ile e-pin kodu teslim alabilirsiniz. Pubg mobile dışında bir çok oyunla ilgili hizmete ulaşabileceğiniz sitede fiyatlar oldukça avantajlı! Hemen kaydınızı yaparak tüm bu hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Pubg Mobile Lite nedir?

Yüksek donanım gereksinimleri isteyen Pubg Mobile oyunu maalesef orta segment cihazlarda bile oynanırken kasıntı yapabiliyor. Bunun önüne geçmek mümkün. Artık lite sürümle Pubg Mobile’ı düşük donanımlı cihazlarda oynayabilirsiniz. 1Gb ram sahibi telefonlarla oynanabilen bu sürüm ayrıca 250 – 350 Mb (gelecek güncellemelerle değişebilir) olan toplam dosya boyutuyla birlikte 8Gb depolama alanına sahip olan cihazlarda rahatlıkla kurulabiliyor.

Ayrıca bakınız: Pubg Mobile PC’de kasma sorunu çözümü

Pubg Mobile Lite nasıl indirilir?

  1. Buradan dosyayı indirin. XAPK dosyasıdır. Bu dosyayı açmak için rar uygulamasına ihtiyacınız var. Uygulama mağazasından ücretsiz bir tane indirmeniz mümkün.
  2. Rar uygulamasıyla dosyaları açın. Daha sonra bulabileceğiniz bir yere çıkarın.
  3. Buradan çıkan com.tencent.iglite.apk dosyasını telefonunuza kurun.
  4. Yine aynı dosya içerisinden çıkan Data>com.tencent.iglite klasörünü Android – OBB içerisine kopyalayın.
  5. Kopyalamadan ziyade kesme işlemi yaparsanız daha sonra geride kalan asıl dosyaları silmek zorunda kalmazsınız. Bu sayede yerden tasarruf etmiş olursunuz.

Bu işlemlerden sonra kurduğunuz apknin kısayolundan oyuna girmeniz mümkün. Herhangi bir aşamada Pubg Mobile Lite kurulumu sırasında sıkıntı yaşayanlar, ne yapması gerektiğini bilemeyenler yorum kısmından yazabilir, kısa süre içerisinde cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Pubg Lite nasıl indirilir?

Daha önce PC sürümü için Lite versiyonu yayınlayan Tencent’in mobil içinde aynı şeyi bir kaç ay önce yapması oldukça etkileyici. Zira bu sayede her kesimden oyuncuyu kendine çekmeyi başarıyor. PC sürümü için yayınlanan Pubg Lite’da düşük donanımlı bilgisayarlarda Pubg oynamaya imkan tanıyordu. Özellikle battle royale türündeki oyunların optimizasyon sıkıntıları yaşamaları ve anlık gecikmelerin çok göze batmasından ötürü Tencent’in böyle bir yola gitmesi oldukça iyi bir hamle oldu.

Farklı Pubg haberleri için bizleri takip etmeye şimdi başlayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Pubg Mobile Lite İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.