Battle Royale

Pubg Mobile Yıl Dönümü Etkinlikleri

Pubg Mobile, mobil battle royale oyunu, yakın zaman içinde yıl dönümü için etkinliklere başlayacak. Şimdiden Çıkan haberlere ve gelen mesajlara bakacak olursak Pubg Corp. hediyeler konusunda eli avcu açık olacak gibi görünüyor. Bol bol hediye verecek. Oyuna ayrıca Cyberpank temalı kozmetikler de eklenecek. Oyunun görünüşü oldukça değişecek. İşte Pubg Mobile yıl dönümünde hayatımıza girecek şeyler.

6. Sezon başlıyor

Yeni yıl dönümünde yeni sezon da başlayacak. Şimdiden kazandığımız bazı etkinlik sandıkları bu sezonla birlikte kullanılabilecek. Herşeyin anahtarı yeni sezon yani 6. sezon olacak. Etkinlikler başlayacak ödüller dağıtılacak. Tema değişecek.

Royale Pass ödülleri artıyor

Royale Pass yani günlük haftalık, kısa ve uzun vadeli görevler, ayrıca ücretli görevlerden gelen ödüller artacak. Ödüllerin değeri yükseliyor. Bununla birlikte renkli ödüller ve temalar da oyuna eklenecek. Olması da gerekiyor. Zira Rules of Survival abartılı şekilde renkli bu nedenle oyuncular tarafından seviliyor. Pubg Mobile’ın da biraz renklere ağırlık vermesi gerekiyor. Cyberpank, bu açıdan önemli bir yenilik olacak. Geçici de olsa insanların ilgisini çekecek.

Ödüller ve yıl dönümü ikmal kuponu

Yeni sezonla kullanıma başlanacak, açılacak sandıkları şimdiden alabileceksiniz. Bu ödülleri almak için oyuna şimdi giriş yapabilirsiniz. Ödüllerinizi alsanız bile kullanamıyorsunuz. Yeni sezonu beklemeniz gerekecek. Sınırlı süreli olduğu için şimdiden almanızı tavsiye ederiz.

Nasıl alınır merak edenler için kısaca açıklayacak olursak, almak için şimdi oyuna giriş yapın. Ardından mesajlar kısmına gidip, yıl dönümüyle ilgili olan mesajı açıp al butonuna tıklayın. Hediyeniz envanterinize gelecektir.

İ

Bu kupon zamanı geldiğinde kullanılınca içinden rastgele bir kozmetik çıkar. Zamanı içinde yukarıda açıkladığımız gibi 6. sezonu beklemeniz gerekiyor. Oyuncuların beklentilerini karşılayacak olan bu ikmal kupunundan efsanevi 3 farklı kozmetik çıkma ihtimali var.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir