BulmacaMMORPGStratejiYeni Oyunlar

Ön Kayıt Olabileceğiniz 5 Mobil Oyun (Nisan 2019)

Nisan ayı mobil oyun açısından oldukça bereketli geçiyor. Bu ay bir çok yeni ön kayıt aşamasına girmiş oyun hakkında yazılar yazdık. Ben de sizler için bu oyunlara 5 yeni oyunu daha ekliyorum. Yakın zaman içinde çıkması planlanan oyunları hemen altta listeliyorum. Ayrıca Nisan ayı içerisinde yazdığımız ve diğer oyunları gösterir yazılarımızı da yazı içine ekleyeceğim. Oradan diğer ön kayıt oyunlarını görebilirsiniz. Bu yazımızda ön kayıt bağlantılarını vereceğimiz oyunlarımız şunlar; Sea Fortress – Filo ÇatışmasıNBA Now – Mobil Basketbol OyunuBreaking Bad – Criminal ElementsCalor Ball BlatsOverHit listemiz bu şekilde. Elbette ön kayıt aşamasına giren oyunlar gelmeye devam edecek. Bizde bundan sonra ön kayda eklenmiş oyunları farklı bir yazıda derleyeceğiz. Gelin yeni oyunlarımızla sizi tanıştırayım.

Sea Fortress – Filo Çatışması

Uçak Gemileri, Denizaltılar, Savaş Gemileri ve Destroyerler gibi bir çok oyun içi içeriğe sahip liman geliştirme ve savaş oyunu diyebilirim. Oyunun teması uzaylı istilası. Eğer bu şekilde bir tema ilginizi çekiyorsa ve deniz savaşlarıyla ilgileniyorsanız sizi oyunun ön kayıt sayfasından daha çok bilgi almaya davet ediyorum. Google Play

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

NBA NOW Mobil Basketbol Oyunu

Bir çok örneği olan mobil futbol oyunlarına benzeyen basketbol, daha doğrusu bir NBA oyunu, Gamevil tarafından geliştiriliyor. NBA sevenlerin ilgisini çekecektir. Bununla birlikte oyunda NBA bilginizi test etmek için içerik de bulunuyor. Spor oyunları kategorisine bir yeni oyun daha ekleniyor. Detaylı bilgi ve ön kayıt için Google Play sayfasını ziyaret edin.

Breaking Bad: Criminal Elements

breaking bad criminal elements

Breaking Bad: Criminal Elements daha önce duyurusunu yaptığımız bir strateji oyunu, sonunda ön kayıt kabul ediyor. Strateji oyunu sevenler için Breaking Bad temalı bu oyun tadından yenmeyecek kadar güzel olacaktır. Ön kayıt olarak oyun açıldığında özel ödüllerin sahibi olabileceksiniz. Merkezini geliştir, labaratuvarını geliştir, Bölgeni genişlet, takım kur ve yönet… İçerik benimde ilgimi çekti, tema da güzel. Bu açıdan çıkar çıkmaz Youtube kanalımda incelemesini de yapacağım. Google Play

Color Ball Blast

Oyun basit refleks ve bulmaca oyunları kategorisinde yer alacak. Oyun içinde topları vurmak suretiyle parçalıyorsunuz. Topun üzerindeki değeri ne kadar büyükse topun boyutu da o kadar büyük ve patlatması zor oluyor. Bu açıdan topun üzerinize düşmemesine dikkat etmelisiniz. Oldukça eğlenceli olacağını düşündüğüm bu oyunu Google Play sayfasından takip edin.

OverHit

Klasik aksiyon mobil mmorpg arasına bir yenisi daha ekleniyor. Yine benzer oyunlarıyla bilinen Nexon şirketi oyunu geliştirmeye devam ediyor. İlginç silah ve sınıflarla ilginizi çekebilir diye düşünüyorum. Lakin “klasik” kelimesinin ötesine fazla geçeceğini de düşünmüyorum. Yine de ilginizi çekerse Google Play sayfasına buyurun.

Daha önce Nisan ayı içinde yazdığımız ön kayıt aşamasına girdiğimiz oyunlarla ilgili listemiz şu şekilde;

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal: Maksimum Seviye Kaç?

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Tencent Açıkladı: Hilecilerle Savaştayız!