Battle Royale

İstanbul’da Ödüllü Pubg Turnuvası

Kıyasıya mücadele şimdi Istanbul’da boy gösteriyor. Dünyanın en popüler oyunlarından olan Pubg, İstanbul’daki turnuva ile oyuncuları heyecanlandırdı. Kayıt yaptıranlar turnuvaya katılma imkanı bulurken sınırlı sayıda katılımcı alınacağını belirtelim. Katılmak isteyenlerin hemen başvuru yapmasını öneririm. Turnuvaların adresi ise İstmarina Avm. Pubg oyununda kendine güvenenler büyük ödülün sahibi de olabilirler.

Turnuva İstmarina Avm’de

Oyuncuları peşinden sürükleyen popüler oyun PUBG, 13-14 Nisan tarihlerinde İstMarina AVM’de oyuncularla buluşacak. Player’s Arena Espor etkinlikleri dahilinde gerçekleşecek PUBG Turnuvası’nda, bireysel en iyi skoru yapan oyuncular büyük ödüllerin sahibi olacak.

İstmarina avm

Diğer detaylar

İstMarina AVM, hafta sonu Espor severleri buluşturuyor. 13–14 Nisan’da İstMarina AVM’de gerçekleşecek Player’s Arena’daki karşılaşmalarda, oyuncuları ve izleyicileri heyecan dolu dakikalar bekliyor. İki gün boyunca sürecek turnuva kapsamında oyuncular, oyun dünyasında ekler listelerine giren PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) oyununu oynayacaklar. Twitch yayıncılarından Miafitz’in de 13 Nisan Cumartesi 12:00’de alanda oyuncularla olacağı Player’s Arena etkinliği için herşey hazır. Dünyanın ilgisini üzerine çeken PUBG oyununun oynanacağı turnuvada oyuncular en iyi olmak için kıyasıya mücadele verecek. 13:00 – 19:00 saatleri arası 10’arlı gruplar halinde alana alınacak oyuncular bireysel(solo) olarak sona kalmaya çalışacaklar. Bir maçın yaklaşık 30 dakika sürdüğü kıyasıya mücadelenin sonunda 20:00’deki finalde 1’inci, 2’nci ve 3’üncü olanlar büyük ödülü elde edecekler.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Cumartesi ve Pazar 10.00–13.00 saatleri arasında etkinlik alanındaki Player’s Arena kayıt masasından turnuvaya kayıt olan 16 ve üstü yaş oyuncular turnuvaya ücretsiz katılabilecek. Sınırlı sayıda oyuncunun alınacağı turnuvada, kayıt sırasına göre oyuncular turnuvaya dahil edilecek.

Pubg Hakkında Kısaca

Pubg , battle royale türünde popüler bir oyun. Tek kişi, çift kişi ve grupla girilebilen Oyundaki amacınız en sona kalan oyuncu olmak. Bunun için isterseniz saklanın isterseniz diğer oyuncuları haklayın. Oyun tarzınız size kalmış. Yüz kişi bir adaya uçaktan atladıktan sonra bir birlerini oyun dışı bırakmaya çalışıyor. Bu sayede sona kalan meydana çıkıyor. Haritanın da zorlayıcı tarafları var elbette. Oyuncular her biriyle mücadele etmeli.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Elder Scrolls Blades 1 Milyon İndirmeye Yaklaştı