GüncellemeStrateji

Clash of Kings v4.29.0 Güncellemesinde Bizleri Neler Bekliyor?

Clash of Kings, mobil strateji oyunu en sık güncelleme alan strateji yönetim oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Ay içerisinde bir kaç kez güncellenen oyun bazı güncellemelerinde önemli yenilikleri ve değişiklikleri oyuncularına sunuyor. Yeni bir güncelleme alan Clash of Kings, v4.29.0 güncellemesiyle oyuna neler getirecek, neler götürecek ne gibi değişiklikler olacak? Bilmeniz gereken herşey yazımızda. yeni bir savaş Amirlik, bununla ilgili etkinlikler, başka etkinlikler, yeni özellik, optimizasyon ve güncellemeler, bu yükseltmenin içeriğini oluşturan ana başlıklar olarak karşımıza çıkıyor. Detaylara girmeye başlayalım.

Yeni savaş Amirlik ve etkinlikleri

Amirlik savaşı şeklinde yeni bir savaş oyuna eklendi. Savaşa katılmak için en azından detay almak istiyorsanız, ana arayüzde sağ kısımda bulunan taç ikonundan ya da kale içerisinde gezen Amir Elfi’nden bilgi alabilirsiniz. Bununla ilgili ayrıca bir paylaşım etkinliği de bulunuyor. Her gün etkinlik sıfırlanıyor. Paylaşımla ödüller kazanmak mümkün. Amirlik savaşına katılan herkes ödül alabilecek. Savaşın kazananları daha çok ödül kazanacak. Bununla birlikte çeşitli ayrıcalıklar elde edecekler. Amir Elfi için de bir etkinlik düzenleniyor. Bu etkinlik kapsamında Amir Elfi için yiyecek toplanabilecek. Canavar öldürün, kaynak toplayın ya da dilek dileyin. Hepsi etkinlik eşyası veriyor. Daha sonra Amir Elfi’nden ödüllerinizi almanız mümkün.

Ayrıca Bakınız:   Golf Clash Güncellendi. İşte Güncelleme Detayları
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Şanslı oyuncu

Bu etkinlik yine Amirlik ile alakalı. Amir Elfi’ni seviye 8 yapabilenler şanslı çekiliş etkinliğine katılma hakkı kazanacaklar. Bu etkinlik kapsamında 99 adet şanslı oyuncu seçilecektir. Ödüller hakkında detaylı bilgi verilmemiş. Oyun içinden elde edebilirsiniz.

Uygarlık Hisarı puanları etkinliği

Uygarlık hisarı inşa etme etkinliğinde bütün oyuncular hisar inşa etmek için asker gönderebilecek. En çok katkıyı sağlayana göre bir sıralama ortaya çıkacak. İlk sıralarda yer alan oyuncular ödül kazanacak, ayrıca krallıklarda ödüllendirilecek.

Giderilen hatalar

  1. İttifak yıldız haritası yeteneğinde bulunan hata giderildi. Kullanım artık ittifak geçmişinde görüntülenebiliyor.
  2. Düzen özelliklerinde optimizasyon yapıldı. Sıralama ve tüketim göstergesi artık daha düzgün görüntülenebiliyor.
Ayrıca Bakınız:   Mobile Legends'a Güncelleme Geldi

clash of kings güncellemesi

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Auto ChessStrateji

Hearthstone'un Battlegrounds'ına Ejderhalar Geliyor

AksiyonStrateji

Rogue Games, Knockdown Heroes Kart Tabanlı Strateji Oyununu Yayınladı

Strateji

Heroic Magic Duel'in Son Güncellemesi PvE Serüveni, Sezonlar, Sosyal Özellikler ve Daha Fazlasını Sunuyor

RehberStrateji

Legends of Runeterra: En İyi Yaygın Kartlar Rehberi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
[Basın Bildirisi] Rise of Kingdoms’a Osmanlı İmparatorluğu Eklendi