Basın BülteniStrateji

Rise of Kingdoms Bütün Mobil Cihazlarda Kullanılabilir

[Basın Bülteni] Mobil oyun dünyasında RTS türüne merhem olan Rise of Kingdoms; gerçek zamanlı savaş stratejileri, devasa haritası ve benzersiz özelliklere sahip komutanlarıyla oyuncular arasındaki popülerliğini artırmaya devam ediyor. Ayrıca komutanların yetenek ağaçları ve seviye sistemleriyle RPG türünün de özelliklerini taşıyan Rise of Kingdoms, başlayanın bırakamadığı eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

Haritada her oyuncu için uygun bir yer var

Uzun soluklu strateji oyunlarının oyuncular için en büyük caydırıcı etkisi, oyuna geç başlayan oyuncuların ne yaparsa yapsın önceki oyunculara yetişememesi. Rise of Kingdoms, bu konuda yeni başlayan oyunculara hem yeni bir sunucu sağlıyor hem de herkesi seviyesine uygun bir konuma yerleştiriyor. Eğer kendinizi yine de tehlikede hissedecek olursanız, oyunda konumunuzu değiştirebilirsiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Komutanların gerçek zamanlı stratejide önemi büyük

Rise of Kingdoms’ta her medeniyetin kendi tarihindeki gerçek kişilerden oluşan komutanları bulunuyor. Bu komutanlar özelleştirilmiş yetenek ağaçlarına göre, komuta ettikleri birliklere farklı özellikler sağlıyor. Savaş stratejilerini oldukça etkileyen ve savaşın seyrini oldukça değiştirebilen bu özellikler ile beraber komutanların oyundaki önemleri de oldukça büyük. Birçok farklı strateji izleyebileceğiniz ve savaşlarda bu stratejileri anlık olarak değiştirebileceğiniz bir oyun keyfi sunan Rise of Kingdoms’ta, kıyasıya mücadele edilen savaşların nasıl biteceği belli olmayabiliyor.

Rise of Kingdoms bütün Android ve IOS cihazlarda!

Oyuncuların kendini geliştirebileceği ve stratejilere göz atabileceği rehberlerle beraber oyunla ilgili son güncellemelerinde bulunduğu Rise of Kingdoms sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Rise of Kingdoms Hakkında

Rise of Kingdoms, gelişmiş 3 boyutlu modellemeleri ile RPG ve RTS oyun türlerini harmanlayarak gerçek zamanlı strateji oyunlarına yeni bir bakış açısı getiriyor. Açık dünya haritasıyla oyuncuları kısıtlı ekranlardan kurtarıyor ve 10 milyondan fazla indirmesi ile oyunculara uzun soluklu bir oyun deneyimi sunuyor. Türkçe de dahil olmak üzere 15 farklı dil seçeneği ile dünyanın her yer

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Karakter İstatistikleri Açıklaması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Smite Blitz Test Aşamasına Girdi