Spor Oyunları

Rumble Stars Futbol Mobil Oyunu Sonunda Çıktı

Daha önce ön kayıt aşamasındayken bildirimini yaptığımız oyun Rumble Stars Futbol sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Oldukça eğlenceli olan oyunu hemen indirip Youtube kanalımız için videolarını kaydetmeye başlayacağız. Oyun hakkında bilgi isteyenler için kısaca bilgilendirme yapacağız ve ilk bakışta söyleyebilirim ki spor oyunlarından hoşlananlar ve son zamanların popüler oyunlarından Brawl Stars, Clash Royale ve benzeri türde oyunlara ilgi duyanlar bunu da mutlaka seveceklerdir. Mobil spor oyunları kategorisinde yer alan Rumble Stars Futbol mobil oyunu Frogmind tarafından geliştirildi. Gelin genel manada oyuna bir göz atalım.

Rumble Stars Futbol nasıl bir oyun?

Gerçek zamanlı oynanan Rumble Stars Futbol diğer rakiplerinizle basit bir futbol maçından ibaret. Kısa süreli bu maçlarda takımını hayvanlardan kuruyorsunuz. En önemli unsur elbette zamanlama. Gerçek futbolda da zamanlama çok önemli değil mi? Ayrıca oyunda kendine özgü fizik kurallarının geçerli olduğunu da ekleyelim. Oyunun temelinde tıpkı Clash Royale ve benzerlerinde olduğu gibi arenalar yani ligler bulunuyor. Kupalarınız çoğaldıkça bir üst lige çıkmanız mümkün oluyor. Oyunu tanımlayan son özelliği diğer oyuncularla kulüp oluşturabiliyorsunuz. Diğer oyunlarda bu özelliği klan olarak görmemiz mümkün.

Ayrıca Bakınız:   Charrua Soccer, Sevimli Futbol Oyunu Apple Arcade'de Oynanabilir
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

rumble stars futbol çıktı mobil oyun indirme linkleri

Pas ve şut şek

Oyun alanında takımınızla paslaşabiliyor ve sonunda rakibin kalecisini atlatmak için şut çekebiliyorsunuz. Elbette her oyuncunun kendine özgü özelliğini oyun tarzınızı güçlendirmek ve gol atmak için strateji kurmak üzerine kullanmalısınız. Bu sayede oyun daha eğlenceli hale geliyor.

Gayet renkli olan Rumble Stars Futbol mobil oyunu hem iOS hem de Android platformu için çıkışını gerçekleştirdi. İndirmek için bağlantıları kullanabilirsiniz.

Google Play

AppStore

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Spor Oyunları

Charrua Soccer, Sevimli Futbol Oyunu Apple Arcade'de Oynanabilir

Spor OyunlarıYarış Oyunları

Overdrive City Ön Kayıtta - Gameloft'un başka bir araba oyunu

Spor OyunlarıStrateji

Ön Kayıt Olabileceğiniz Yeni Oyunlar Nisan 2019

Spor Oyunları

Grafikleriyle Büyüleyecek Kayak Oyunu Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg 2018’de Ne Kadar Kazandı?