Battle RoyaleGüncelleme

Fortnite’a Avangers: Endgame Güncellemesi

Fortnite Marvel işbirliği yeni bir içeriğin ortaya çıkmasını sağladı. Bugün tüm dünyada beyaz perdeye düşecek olan Avangers: Endgame filmi Fortnite oyun modu olarak karşımızda olacak. Fortnite oyuncuları Thanos ile ya da Thanos’a karşı savaşabilecek. Bir küçük detay, oyun içeriğinde topladığınız taşlar, bildiğiniz gibi “sonsuzluk savaşı” filminden geliyor. Bu modda Thanos ile ya da karşısında en çok taşı toplamak için mücadele ediyorsunuz. İşte detaylar;

Sonsuzluk taşlarını bulun

Oyunda filmin konusuna da uygun olarak sonsuzluk taşları toplamak üzerine kurulu bir tema var. İki tarafı da seçmeniz mümkün olacak. İster Thanos ile birlikte ister ona karşı savaşmanız mümkün. Sonsuzluk taşları sizlere buff verecek. Detaylar ise şu şekilde…

fortnite endgame avangers güncelleme battle royale

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Thanos’a dönüşün

Detaylarda dendiğine göre karşılaşma esnasında sonsuzluk taşlarından birisini bulan ilk kişi olursanız Thanos’a dönüşürsünüz. Ayrıca bulduğunuz her taş Chitauri’nin sağlığını güçlendirir. İlginç bir karşılaşma olacağı kesin, değil mi? Taşların verdiği sonsuz güce binaen eğer Thanos’un rakipleri daha çok taş toplarsa Thanos güç kazanacak. Bütün taşları toplayıp en güçlü olabilirsiniz. Bununla birlikte rakipleri yenmenin tek yolu bütün taşları toplamak. Çünkü bu şekilde kahramanlar öldüklerinde tekrar dirilemiyor ve size rakip olamıyor. Bütün taşları toplayıp oyunu bitirmeniz gerekiyor.

Avengers kahramanlarının silahlarını kullanın

Elbette modla birlikte filmde karşılaştığınız silahlar oyuna da eklenmiş durumda. Örneğin Thor’un son model çekici, Kaptan Amerika’nın kalkanı ve diğerleri. Oldukça eğlenceli bir savaş çıkacak gibi görünüyor.

Detaylı bilgi isterseniz Epic Games’in resmi sitesine bakabilirsiniz.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Free FireRehber

Free Fire'da Hızlı Rank Kasmak İçin Skyler'ı Seçin

Free FireRehber

Free Fire Ağ Bağlantı Hatası Çözüm Önerileri

Battle RoyaleFree Fire

Garena Free Fire'da Çantayı Verimli Şekilde Kullanma

Battle RoyaleFree Fire

Can Basma - Garena Free Fire Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Gamecenter’dan Google Play’e Hesap Taşıma (Güncellendi)