Battle RoyaleSandboxYeni Oyunlar

Fantastik Battle Royale Ride Out Heroes Şimdi Ön Kayıtta

Netease Battle Royale işine iyi alıştı. Son zamanların hem PC hem konsol hem de mobil platformda popüler oyun kategorisi Battle Royale, Netease Oyunları tarafından canlanıyor. Geçtiğimiz ay sonu Cyber Hunter Battle Royale oyununu piyasaya süren şirket şimdi de Ride Out Heroes isimli ilginç ve değişik bir tarzda Battle Royale oyununu ön kayıt aşamasına aldı.

Fantastik Battle Royale

Netease, teni Battle Royale oyununu fantastik olarak nitelendiriyor çünkü oyunda fantastik rol oyunlarından fırlamış 5 farklı sınıf var. Her sınıfın kendine özgü silah kombinasyonu olduğunu söylersem içeriği geniş olduğuyla ilgili bir fikriniz olabilir.

Bu sınıflar; Mage, Hunter, Assassin, Engineer, Warrior… Bunları klasik çok oyunculu mobil rol oyunlarında görmemiz mümkün. Şimdi Netease ‘in yeni Battle Royale oyunu Ride Out Heroes oyununda oynanabilir olacak.

Sınıfların kendine özgü silah kombinasyonlarıyla birlikte kendine özgü yetenekleri de bulunuyor. Görünmez olma (Assassin), kaçınma (Warrior), kontrol (Mage) gibi yetenekler Oyun içinde tarzınızı zenginleştirmek için sizleri bekliyor.

120 kişilik savaşlar ve benzersiz bir dünya

Ride Out Heroes oyununda dikkat çekici bir başka özelliğin 120 kişilik savaşların olması. En azından şirketin şimdilik açıklamaları bu şekilde.

Ayrıca çevre görünümü ve grafiklerinin de bu güne kadar Battle Royale türünde denenmemiş şekilde olduğundan bçbolca bahsediliyor.

Ejderhaya dönüş ve oyuna geri dön

Açıklamalar arasında ilginç bir kısım keşfettim. Oyun dışı kaldığında oyundan çıkmana ya da izleyici olmana gerek yok yok. Ejderhaya dönüşüp biraz dayanırsan tekrar hayata geri dönebilirsin. Bu özelliği oldukça merak ediyorum. Yazıya eklediğim tanıtım videosunda bu özellik kısaca gösteriliyor.

Ride Out Heroes oyununda ayrıca sandbox modanın olduğu ve burada özgürce yaratıcı işler yapabileceğiniz de açıklamalar kısmına eklenmiş.

Bununla birlikte hem videoda hem de tanıtımda silahlar ve silah yapmaya ilgili küçük detaylar gördüğümü de ekleyeceğim. Oyunda muhtemelen meslekler olacak. Zaten rpg öğelerini oyun içinde görmek mümkün olduğu Netease tarafından vurgulanmış.

Takım arkadaşlarınızı kaldırın

Battle Royale oyunlarında eğer oyuna bir arkadaşınızla girdiyseniz o düştüğü zaman onunyerden kaldırmanız mümkün oluyor. Ride Out Heroes oyununda ölse dahi esansını topladığınızda belli bölgelerde onları oyuna geri getirmeniz mümkün. Gerçekten fantastik ve şaşırtıcı bir özellik olmuş.

Son olarak bilinen başka bir özellik, relicler. Oyun içinden toplanabilecek relicler sizlere çeşitli ve ekstra özellikler sağlayarak rakibimiz karşısında üstünlük kurmanıza olanak tanıyor.

Netease yeni Battle Royale oyunu ön kayıt aşamasına, Google Play sayfasından ön kayıt olabilir, bizi takip ederek son mobil oyun haberlerinden bildirimler alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Açık DünyaRol OyunuSandbox

Albion Online Crystal Raiders Yayınlandı

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Nasıl Işınlanırsınız?

MinecraftSandbox

Minecraft 1.21 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

MinecraftSandbox

Minecraft Netherite Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor