Minecraft

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

Minecraft oyunun 10. senesinin sevinci neticesinde oyunun yapımcıları ücretsiz özel sürüm yayınladı. Minecraft’ı herhangi bir dosya indirmeden internet tarayıcınız üzerinden oynamak isteyenler için özel olarak geliştirilen Minecraft Classic Web sürümü, tamamıyla ücretsiz. Şimdi oynayabilirsiniz.

Blok yerleştirme ve macera dolu bir oyun olan Minecraft, PC, konsol, mobil, tüm platformlarda indirilebilen ve farklı yaş gruplarında kitlesi olan popüler oyunlardan. Yakın zaman önce oyunun yayınlanmasının üzerinden 10 yıl geçmesinin onuruna geliştirici şirket Mojang, Minecraft’ı tarayıcı üzerinden oynamaya açtı. Aslında Minecraft oyunu zaten tarayıcıdan oynanabiliyor fakat Java gereksinimi duyuyordu. Bundan sonra Minecraft Classic’i istenilen bir web tarayıcıdan oynamak mümkün.

Hiç bir indirme yapmadan tümüyle ücretsiz olarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Sadece, oyun PC üzerinden oynanabilecek şekilde geliştirilmiş. Klavye ve fare gereksinimi dışında Minecraft’ın ilk – orijinal sürümü olduğu belirtmek gerek. Bununla birlikte sadece Yaratıcı modu aktif edilmiş, düşmanlarla savaşılan Hayatta Kalma modu yok. Oyunu kaydetme seçeneğinin olmaması da bazı kişiler için kötü olsa da bunu bir deneme sürümü olarak görebiliriz Yine oyunun bütün özelliklerini görmek isteyenler PC üzerinden Minecraft’ı satın alabilirler..

tarayıcıdan ücretsiz minecraft oyna

İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızı davet ederek (9 kişiye kadar) oynayabileceğiniz orijinal Minecraft oyunu Minecraft Classic linkinden giriş yapabilir, hemen maceraya atılabilirsiniz. Bağlantı aşağıdadır.

https://classic.minecraft.net

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft'da Bütün Sculk Bloklar ve Ne İşe Yaradıkları Rehberi

MinecraftRehber

Minecraft Realm'e Eklenti Nasıl Kurulur?

MinecraftRehber

Minecraft'ta Blokların Görünümündeki Hata Nasıl Giderilir?

Minecraft

Minecraft'ta fare tıklama hızı nasıl değiştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Pubg Lite Türkiye Testleri Başlıyor