Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

Minecraft oyunun 10. senesinin sevinci neticesinde oyunun yapımcıları ücretsiz özel sürüm yayınladı. Minecraft’ı herhangi bir dosya indirmeden internet tarayıcınız üzerinden oynamak isteyenler için özel olarak geliştirilen Minecraft Classic Web sürümü, tamamıyla ücretsiz. Şimdi oynayabilirsiniz.

Blok yerleştirme ve macera dolu bir oyun olan Minecraft, PC, konsol, mobil, tüm platformlarda indirilebilen ve farklı yaş gruplarında kitlesi olan popüler oyunlardan. Yakın zaman önce oyunun yayınlanmasının üzerinden 10 yıl geçmesinin onuruna geliştirici şirket Mojang, Minecraft’ı tarayıcı üzerinden oynamaya açtı. Aslında Minecraft oyunu zaten tarayıcıdan oynanabiliyor fakat Java gereksinimi duyuyordu. Bundan sonra Minecraft Classic’i istenilen bir web tarayıcıdan oynamak mümkün.

Hiç bir indirme yapmadan tümüyle ücretsiz olarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Sadece, oyun PC üzerinden oynanabilecek şekilde geliştirilmiş. Klavye ve fare gereksinimi dışında Minecraft’ın ilk – orijinal sürümü olduğu belirtmek gerek. Bununla birlikte sadece Yaratıcı modu aktif edilmiş, düşmanlarla savaşılan Hayatta Kalma modu yok. Oyunu kaydetme seçeneğinin olmaması da bazı kişiler için kötü olsa da bunu bir deneme sürümü olarak görebiliriz Yine oyunun bütün özelliklerini görmek isteyenler PC üzerinden Minecraft’ı satın alabilirler..

Ayrıca Bakınız:   Mobil Oyun Oynamak İçin En İyi Telefonlar

tarayıcıdan ücretsiz minecraft oyna

İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızı davet ederek (9 kişiye kadar) oynayabileceğiniz orijinal Minecraft oyunu Minecraft Classic’e linkinden giriş yapabilir, hemen maceraya atılabilirsiniz.

 

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberMobil Oyun

Apple Arcade Türkiye Fiyat ve Detaylar (Ücretsiz Deneme)

Mobil Oyun

Türkiye'de En Çok Hangi Mobil Oyunlara Para Harcadık?

Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Pubg Lite Türkiye Testleri Başlıyor