Battle Royale

Apex Legends’da Hangi Değişiklikler Olacak?

Respawn, Apex Legends geliştiricisi, oyunun popülerliğini hızlıca kaybettiğini kabul ediyor ve ilk günlere dönmek için çalışamalarına hız veriyor. Yakın zaman önce kesinlikle mobil sürümün yayınlanacağını belirten EA, bununla da yetinmeyecek. Eski oyuncuları da geri kazanmaya çalışacak. Bir çok oyuncu hile olduğu için Apex Legends‘ı bırakmıştı, Respawn, hilecilerin kökünü kurutacağı gibi oyun içinde de çeşitli güncellemelere yer verecek. Bunlardan en önemlisi kötü takım arkadaşları 

Apex Legends kötü takım arkadaşları nedir?

Son zamanlarda oyuncuların canını sıkan başkalarının üzerinden geçinen oyuncular Respawn’ın da dikkatini çekti. Takıma hiç bir katkı yapmadan onun başarısıyla geçinen oyuncular için ciddi önlemler alınacak. Kötü takım arkadaşları, muhtemelen otomatik eşleşmede karşılaştığınız, takımı için hiçbir şey yapmayan başarılı olduğu zaman gelişen oyuncu tipidir.

Youtube kanalıma abone olabilirsin.

Cezalar çok büyük

Kötü takım arkadaşları için oyundan banlanmaya kadar gidebilen özel cezalar verilecek. Kimsenin gözünün yaşına bakılmayacağı özellikle aktarılıyor. Hiç bir katkısı olmayın kazançtan ödül alan oyuncular ceza alacak. Bununla birlikte afk kalanlarda cezalandırılacak. Sonuçta alanda ölse bile rakibe karşı sizi bir kişi eksik bırakan bu oyuncuların da oldukça can sıkıcı olabiliyor. Yakın zaman içinde bu kişilerin de oyunda oldukça azalacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca bakınız: Apex Legends Hata Çözümleri

apex legends

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna