Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

HaberMaceraSandbox

Minecraft Earth Duyuruldu – Sanal Gerçeklik Minecraft Oyunu

Gelmiş geçmiş en başarılı oyunlardan birisi olan Minecraft’ın sanal gerçeklik sürümü üzerinde çalışıldığını biliyorduk. Geçtiğimiz hafta ise konuyla ilgili bir tanıtım gerçekleştirileceğini gösterir video yayınlanmıştı. Şimdi ilgili oyun tanıtıldı ve detaylar ortaya çıktı. 10. yıl dönümüne binaen Minecraft artırılmış gerçeklik sürümü ile telefonlara geliyor. Pokemon Go gibi Minecraft Earth sürümünde artırılmış gerçeklik sayesinde oyunu dış dünyada yaşama imkanınız bulunuyor. Minecraft’ın klasik özelliği bloklardan yapı inşa etme ve sandbox içerik tüm gücüyle yine bu oyunda bulunuyor.

Pokemon Go benzeri oyun Mincraft Earth

Temelde Pokemon Go ile aynı mantığa sahip oyunu açar açmaz kameraçalışmaya başlıyor ve Minecraft’ta yaptığınız şeyleri artık gerçek dünya üzerinde görmeye başlıyorsunuz. Bununla birlikte Minecraft Earth’ta diğer oyuncular inşaa ettiklerinizi görebiliyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Veriler gerçek haritadan alınıyor

Oyunun bir görev sistemi bulunuyor. Görevlerin ise Open Street Map verilerine dayanılarak oluşturulduğu oyunun altyapısı, Microsoft Azure üzerinde yürütülüyor. Kapalı beta ile testlerin başlayacağı oyunun tüm kullanıcılara sunulması, yaz veya yıl sonunu bulacak.

Sosyal Medyadan Takip Et

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MinecraftSandbox

Minecraft Netherite Nasıl Yapılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Redstone İle Asansör Nasıl Yapılır?

ListeMinecraftRehberSandbox

Minecraft'a Yeni Bir Boyut Katan Modlar

MinecraftRehberSandbox

Minecraft: Hızlı XP Kazanmanın Yöntemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Goblin Kafesi Kartı Çıktı / Clash Royale