e-SporYarış Oyunları

Asphalt e-Sports Series 2019 – Black Shark İşbirliği

Mobil oyun şirketlerinden en bilineni Gameloft, Asphalt 9: Legends adına tertip edeceği Asphalt Esports Series 2019 turnuvası münasebetiyle Xiaomi’nin Black Shark 2 adlı oyuncu telefonu ile işbirliğine gitti. Mücadelenin finali, Almanya’da düzenlenen oyun fuarı Gamescom’da yapılacak. Turnuva ile ilgili diğer detaylar şu şekilde; son maç için elemeler 20 Mayısta ilk kez oynanacak ve 9 ülkede gerçekleşecek bu ülkeleri şu şekilde sıralayalım; Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Güney Kore, İspanya, İngiltere ve Amerika. Bu ülkelerde en iyiler belirlenecek. Turnuvanın son maçları ise Ağustos ayında Almanya’da düzenlenecek Gamescom’da yapılacak ve büyük ödül ise 20.000 € olarak belirlendi

ESL Mobile Open’da da yer alıyor

Asphalt 9: Legends, ESL Mobile Open‘da yer alan üç oyundan biri olması özelliğiyle de bu turnuva açısından ön plana çıkıyor. 31 Mayıs 2 Ağustos arası gerçekleşecek turnuva DreamHack Dallas‘ta yapılacak.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Turnuvada Clash Royale ve PUBG Mobile gibi dünyanın en ünlü oyunları da yer alıyor.

Black Shark Helo işbirliği

Yarış oyunları açısından uzman yazılımcı şirket Gameloft’un Asphalt 9: Legends için bir turnuva düzenlemesi ve Black Shark 2 beklenilen ve daha önce benzer örnekleri görülmüş bir durum. Bununla birlikte mobil oyun sektörünün çok hızlı gelişmesi ve belki PC ve konsol oyunculuğunu da çok yakında geçecek olması şirketlerin e-Spor gibi alanlara yatırım yapmasına ve ortaklık kurmalarına neden oluyor.

Sosyal Medyadan Takip Et

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Forza Horizon 5RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 5 Rally Adventure'da tüm arabaların kilidi nasıl açılır?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Linage 2 Revolution Harikalar Diyarında Savaş Etkinliği