Haber

Predator Thronos Oyuncu Kabini

Oyun tecrübesini başka bir boyuta götüren ve IFA’da duyurulduğu andan bu yana tüm dünyadaki oyuncuların beğenisini kazanan Predator Thronos Oyuncu Kabini, Türkiye’de ilk defa Teknosa Cevahir Mağazası’nda oyuncularla buluştu. Acer EMEA Başkan Yardımcısı Grigory Nizovsky ve Teknosa Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran’ın önderliğinde yapılan toplantıda Predator Thronos ile birlikte sadece Teknosa’da satışa sunulacak yeni Predator ürünleri de görücüye çıktı.

Her düzeyde oyuncuya ulaşmak niyetindeyiz.

Toplantıda, değer yaratma felsefesini her zaman ürün stratejisinin merkezine koyduklarını ve oyunculara sundukları çözümlerde de buradan yola çıktıklarını ifade eden Acer EMEA Başkan Yardımcısı Grigory Nizovsky, “Acer olarak her seviyeden oyuncuya erişmek, onlara bir şeyler katmak istiyoruz. Acer’ın oyuncu ürünleri Predator markası ve Acer Nitro serisi altındaki monitörler, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla projektörlere kadar varıyor. Geniş ürün yelpazemiz profesyonel e-sporculardan oyun tutkunlarına ve arada sırada oyun oynayanlara kadar her tür kullanıcıya çözüm oluyor” dedi.

Ayrıca Bakınız:   Summoners War 90 Milyon İndirmeye Ulaştı
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

“Profesyonel olarak çeşitli e-spor yarışmaları ve etkinliklerinin resmi ekipman sağlayıcısıyız. Acer, yenilikçi yanı ve Ar-Ge gücüyle de dikkat çeken bir firma. Özellikle temel teknolojik yeniliklerimiz soğutma teknolojisine odaklanıyor” diyerek konuşmasına devam eden Nizovsky, “Bu sebeple yüksek performanslı ve güvenilir makineler üretebiliyoruz. Birçok ülkede pazar lideri durumunda. Türkiye’de, ürün hacmini artırma yaklaşımı yerine öncelikle ürünlerimizi bilinir ve çekici kılmayı hedefliyoruz. Oyuncu ürünlerimizle de ilgili kitleye ulaşmak üzere çalışmalarımızı özenle sürdürüyoruz. Marka değeri, ekibinin profesyonelliği ve mağaza konumlarının sağladığı stratejik avantaj sayesinde Teknosa, bu hedefimize ulaşmamıza yardımcı oluyor” şeklinde konuştu.

Oyun sektörü ile ilgili rakamlar

Teknosa Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran oyun sektörüyle ilgili bir kaç bilgiyi ise haber ajanslarıyla paylaştı. Dünyada çapında oyun sektörünün yaklaşık olarak 135 milyar $ ulaştığı bilgisini veren Doğa Oran, “Türkiye’de de bu rakam yaklaşık 1 milyar dolara yaklaşmış durumda. Bunun çok daha hızlı şekilde büyümesini ön görüyoruz. Şu an oyunların yüzde 53’ü oyun konsolları ve oyun bilgisayarlarından gelmekte. Yüzde 47’si ise mobil oyunlardan geliyor” dedi.

Ayrıca Bakınız:   Playstation 5 Ön Siparişe Çıktı

Predator Thronos Oyuncu Kabini

 • 8. Nesil Intel Core i7+ serisi işlemciler
 • NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU
 • VR’a hazır Predator Orion 3000 serisi,
 • 4K oyun desteği
 • RGB aydınlatma, şık hatlar, mavi renkli detaylar ve dahili kulaklık yuvaları
 • LED fan, ağ yapılı kapak ve arka çıkış ile kasa içinde en uygun hava akışı ve ısı dağıtımı
 • Predator Z321QU, 1800R kavisli ekran
 • WQHD çözünürlüğü (2560X1440), 300 cd/m² parlaklığı ve 31,5 inç (80 cm) ekranı
 • NVIDIA® G-SYNC™ ve 165 Hz hız aşırtabilme özelliği
 • 4 ms tepki süresi
 • Yüzde 100 sRGB
 • 16,7 milyar renk seçeneği

Predator Thronos Oyuncu Kabini

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMobil Oyun

Google Stadia Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

HaberMobil Oyun

GeForce Now Android Cihazlar İçin Yayınlanıyor

HaberListe

Google Play Pass Bütün Oyunlar ve Uygulamalar Listesi

HaberMobil Oyun

Apple Arcade Türkiye Fiyat ve Detaylar (Ücretsiz Deneme)

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Kingsman: The Secret Service Game Oyunu Çıktı