Battle Royale

Pubg Mobile’dan Son Haberler: Oynama Sınırı, Godzilla 2

Pubg ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Mobil platformda da en popüler battle royale oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan Pubg son zamanlarda adından en sık bahsettiğimiz oyunlardan birisi. Son gelişmeleri size aktarmak istiyorum. Oyuna yakın zaman içinde Godzilla 2 tema ve etkinlikleri gelecek. Bununla birlikte uzun zamandır konuşulan zaman sınırı da oyuna eklenmiş durumda. İşte son gelişmelerle Pubg Battle Royale oyunu.

6 saat oyna 4 saat ara ver

Pubg Mobile’da özellikle Hindistan’da görülen bir yasak ortaya çıktı. Hindistanda insanların şikayetçi olduğu oyuna zaman sınırı geldi. Ailesinden Pubg’ye yatırmak ve paket almak için para çalan çocuklardan, derslerini aksatanlara, ailesi yasakladı diye intihar edenlerden oyuna daldığı için trenin altında kalanlara bir çok Pubg Mobile vakası dünyanın gündemine oturdu. Bazı ülkelerde bu sebeplerden tamamen yasaklanan oyun Hindistan’da bir test aşamasına girdi.

Tencent, Hindistan için (Avrupa ülkelerinde de bu sınırla karşılaşan oyuncular olduğu rapor ediliyor) 6 saatlik oyun sınırı koydu. Bir gün içinde toplam 6 saat Pubg Mobile mı oynadınız? O halde 4 saat boyunca oyuna giremeyeceksiniz. 4 saatin sonunda oyunun kilidi tekrar açılıyor. Şimdilik Hindistanda test edilen bu uygulamanın diğer bölgelerde uygulamaya konulacağı hakkında resmi bir bilgi olmasa da oyunu Avrupa ‘da oynayan bazı oyuncuların aynı duruma düştükleriyle ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Pubg Mobile Godzilla: Canavarlar Kralı ortaklığı

Daha öncesinde bildiğiniz üzere Resident Evil 2’nin yenilenmiş sürümünün çıkışıyla birlikte oyunun yapımcısıyla iş birliğine gitmesi neticesinde oyuna zombi modu ve ilgili filmden kostümler eklenmişti. Daha sonra Cyberpunk ile işbirliğini gördük. Şimdi yeni çıkacak bir film olan Godzilla: Canavarlar Kralı ile bir ortaklık söz konusu.

pubg ye godzilla içerikleri geliyor

Konuyla ilgili Tencent’in filmin yapımcısı Warner Bros. ile anlaştığı söyleniyor. Buna binaen tıpkı Resident Evil’de olduğu gibi Godzilla’nın yeni filminden içerikleri Pubg’de görmemiz mümkün olacak.

Konuyla ilgili şirketten resmi bir açıklama olmasa da bazı Vietnam haber siteleri konuyla ilgili kesin bilgiler verdi. Yanlız verilen bilgiye bakacak olursak Godzilla içeriğinin Japonya sunucusuna geleceği söyleniyor. Diğer sunucular için konuşulmuyor ama Resident Evil’de olduğu gibi bütün dünya için bu yeni işbirliğinin yayınlanacağından eminiz. Elbette yine resmi bir açıklama olmadığını hatırlatalım.

Godzilla serisinin yeni film fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni gelişmelerle Pubg battle royale oyununu takip etmek için bizi sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

  • Facebook: https://www.facebook.com/mobiloyunvideo/
  • Twitter: https://twitter.com/MobilOyunYT
  • VKontakte: https://vk.com/club176352747
  • Pinterest: https://tr.pinterest.com/appsandgames/
  • Instagram: https://www.instagram.com/mobiloyunoyna/
  • Tumblr: http://technon.tumblr.com/
  • Youtube: https://www.youtube.com/rocknrogue
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Anka-S’nin Mobil Oyunu Çıktı