AksiyonBattle Royale

Call of Duty: Mobile Yakında Çıkacak

Uzun zamandır beklediğimiz Call of Duty: Mobile için bu hafta içinde çıkacak açıklaması internette yayılmaya başladı. Bazı bölgelerde test aşamasında olan oyun beta sürümünü bir çok farklı bölgede açacak. Bu sayede ön kayıttan çıkmış olacak. Biz de Call of Duty: Mobile oyununu deneme fırsatı bulacağız. İşte Call of Duty: Mobile ile ilgili detaylar.

Call of Duty: Mobile ne zaman çıkıyor?

Sonunda zamanı geldi. Call of Duty: Mobile artık herkes tarafından oynanabilir olacak. Oyunun ilk beta sürümü her an indirmeye sunulabilir. Ücretsiz indirilebilecek olan Call of Duty: Mobile’da çok sayıda mod olacak. Peki bu modlar hangileri gelin kısaca bir göz atalım.

Call of Duty: Mobile’da Hangi Modlar Var

Deathmatch: Bu geçtiğimiz güncelleme ile Pubg Mobile’a da eklenen modla benzer. Oyuna girip en iyi olmaya çalışacağınız, battle royaleden farklı olarak zaman sınırında oynayacağınız ve öldükten sonra tekrar dirileceğiniz standart bir mod. Tek kişilik olduğu düşünülüyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Team Deathmatch: İlk modda bahsedildiği modla benzer olan bu modda takımınızla birlikte zaman bitmeden kazanan taraf olmaya çalışıyorsunuz.

Frontline: Üssünüzden oyunu kazanmaya çalıştığınız ilginç bir mod.

Hardpoint: Puan kazanarak galip gelmeye çalıştığınız bir başka mod.

Domination: Bazı bölgelerin hakimiyetini elinizde tutarak puan kazandığınız ve bu şekilde galip gelebildiğiniz oyun modu.

Call of Duty mobile yeni oyun çıkış tarihi

Neden battle royale yok?

Battle Royale modunun oyuna sonra ekleneceği daha önce açıklanmıştı. Battle royale moduyla birlikte oyuna zombilerin de ekleneceği belirtilmişti. Heb beraber göreceğiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Stranger Things’in Mobil Oyunu Resmi Olarak Duyuruldu