Battle RoyaleMMORPG

Lienage 2: Revoluiton Battle Royale Modu Yayınlandı

Uzun zamandır hayatımızda olan ve telefonların en yenilikçi mobil mmrpglerinden birisi Lineage 2: Revoluiton yeni bir moda sahip. Bu mod son zamanların popüler oyun kategorisi battle royale içeriyor. Bu mod sayesinde hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaksınız.

25 kişilik savaş

Bu yeni ve özel battle royale moduna 25 kişi kiriyorsunuz ve bütün yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalan son kişi olmak için çabalıyorsunuz. 4 sınıftan birini seçerek bu moda girebilirsiniz. En iyi tarafı ise güç dengesinin olması. Oyuna girdiğiniz zaman bütün oyuncular aynı ekipman ve seviyelere sahip. Bu oyunun dengesini sağlamak için atılmış bir adım.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Lineage 2: Revolution battle royale modu özellikleri

Battle royale moduna ilk girdiğiniz zaman bütün herkes eşit olabilir ama oyun içinde belirli yaratıkları yenerek yeni yetenekler ve arttırmalar kazanabilirsiniz.Bu sayede rakibinize üstünlük kurmanız mümkün. Tıpkı diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi, diğer oyunlarda güçlü silah ve ekipman alarak kendinizi güçlendirebiliyor ve savunmanızı arttırabiliyorsunuz. Burada da rakibinizi alt etmek için yeni yetenekler ve güçlendirmeler toplamanız gerekiyor.

lineage 2 revoluiton mobil oyun battle royale modu eklendi

lineage 2 revoluiton mobil oyun battle royale modu eklendi

Battle royale modu ödülleri

Lineage 2: Revolution mobil mmorpgde battle royale modu oynayarak harika hediyeler kazanabilirsin. Yeni Sailor kostümü, Su silahı yeni kaplaması gibi ödüller sizleri bekliyor. Bu yeni modla birlikte oyuna bir kaç yeni etkinlikte ekleniyor. Şimdi indirerek bütün bu yeni özellikleri deneyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Google PlayAppStore

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile'da Zırhlı Araç Nasıl Alınır?

Battle Royale

Pubg Mobile'ın Savaşçı Temasını Gördün Mü?

MMORPGRehber

Perfect World Mobile Sınıf Rehberi

Battle Royale

Pubg Mobile Yeni Güncelleme Ne Zaman?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Crowd City İlignç Arcade Oyun