Liste

Mayıs 2019’da En Çok Kazanan Oyunlar Hangileri (Bütün Platformlar)

Superdata şirketi Mayıs 2019’da en çok kazanan oyunlar açıklandı. Araştırma şirketi bütün platformlar için geliri en yüksek oyunları sıraladı. Bu veriler için şu yorumu yapabiliriz, sadece Mayıs 2019 yılı için geçerlidir. Yeni çıkan bir oyun ya da son zamanlarda ileri atılan bir oyun ön sıralara fırlamış olabilir.

Geçtiğimiz ay yani son bir ayda hangi oyunlar çok kazandı? İşte bütün veriler bir araştırma şirketi olan Superdata tarafından paylaşıldı. Veriler, PC, Konsol ve mobil için geçerli. Hepsi ayrı olarak değerlendirilmiş.

Mayıs ayının en çok kazanan oyunları

PC platformunda en çok oynanan ayrıca en çok izlenen oyunlardan birisi olan League of Legends en çok kazanan oyun oldu. Son güncellemelerle oyunun bir adım öne çıktığını söylemek gerek. Oyuncu sayısını her gün arttıran League of Legends Mayıs 2019’da en çok gelir elde eden oyun oldu. Listenin tamamı için paylaştığımız görseli inceleyiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Konsolda ise en çok kazanan belli oldu. Fortnite oldukça yüksek gelir elde ederek ilk sıraya yerleşti. Bununla birlikte FIFA ve MK11’de sırasıyla en çok kazanan oyunlar oldu. Bunların zaten en çok oynananlardan olduğunu biliyoruz.

Gelelim Mobil oyunlara;

Mayıs 2019’da en çok kazanan mobil oyunlar

Bizi şaşırtmayarak Tencent’in Çin’de piyasaya sürdüğü Honor of Kings Mayıs 2019’un en çok kazanan mobil oyunu oldu. Daha önceki listelere de aynı şekilde listeye üst sıralardan girdiğini biliyoruz. Honor of Kings, Tencent’in doğudaki Arena of Valor’u olarak biliniyor.

Perfect World yine Tencent’in doğuda yayınladığı oyun listeye ikinci sıradan girdi. Bu oyun klasik mmorpg oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

Clash of Clans eskinin en çok kazanan mobil oyunlarındı. Lakin son zamanlarda Supercell, özellikle son güncellemeleriyle kullanıcıların kafasını karıştırdı diyebiliriz.

Tam liste için aşağıdaki görüntüyü inceleyebilirsiniz.

Mayıs 2019'da En Çok Kazanan Oyunlar Belli Oldu

Mayıs 2019’da En Çok Kazanan Oyunlar Belli Oldu

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Liste

En İyi Dinazor Oyunları (Liste)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead By Daylight Ön Kayıt Almaya Başladı