Liste

Mayıs 2019’da En Çok Kazanan Oyunlar Hangileri (Bütün Platformlar)

Superdata şirketi Mayıs 2019’da en çok kazanan oyunlar açıklandı. Araştırma şirketi bütün platformlar için geliri en yüksek oyunları sıraladı. Bu veriler için şu yorumu yapabiliriz, sadece Mayıs 2019 yılı için geçerlidir. Yeni çıkan bir oyun ya da son zamanlarda ileri atılan bir oyun ön sıralara fırlamış olabilir.

Geçtiğimiz ay yani son bir ayda hangi oyunlar çok kazandı? İşte bütün veriler bir araştırma şirketi olan Superdata tarafından paylaşıldı. Veriler, PC, Konsol ve mobil için geçerli. Hepsi ayrı olarak değerlendirilmiş.

Mayıs ayının en çok kazanan oyunları

PC platformunda en çok oynanan ayrıca en çok izlenen oyunlardan birisi olan League of Legends en çok kazanan oyun oldu. Son güncellemelerle oyunun bir adım öne çıktığını söylemek gerek. Oyuncu sayısını her gün arttıran League of Legends Mayıs 2019’da en çok gelir elde eden oyun oldu. Listenin tamamı için paylaştığımız görseli inceleyiniz.

Ayrıca Bakınız:   Nefes Kesen Grafiklere Sahip 5 Mobil Oyun
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Konsolda ise en çok kazanan belli oldu. Fortnite oldukça yüksek gelir elde ederek ilk sıraya yerleşti. Bununla birlikte FIFA ve MK11’de sırasıyla en çok kazanan oyunlar oldu. Bunların zaten en çok oynananlardan olduğunu biliyoruz.

Gelelim Mobil oyunlara;

Mayıs 2019’da en çok kazanan mobil oyunlar

Bizi şaşırtmayarak Tencent’in Çin’de piyasaya sürdüğü Honor of Kings Mayıs 2019’un en çok kazanan mobil oyunu oldu. Daha önceki listelere de aynı şekilde listeye üst sıralardan girdiğini biliyoruz. Honor of Kings, Tencent’in doğudaki Arena of Valor’u olarak biliniyor.

Perfect World yine Tencent’in doğuda yayınladığı oyun listeye ikinci sıradan girdi. Bu oyun klasik mmorpg oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

Ayrıca Bakınız:   En İyi Rol Yapma Oyunları (Haziran 2019)

Clash of Clans eskinin en çok kazanan mobil oyunlarındı. Lakin son zamanlarda Supercell, özellikle son güncellemeleriyle kullanıcıların kafasını karıştırdı diyebiliriz.

Tam liste için aşağıdaki görüntüyü inceleyebilirsiniz.

Mayıs 2019'da En Çok Kazanan Oyunlar Belli Oldu

Mayıs 2019’da En Çok Kazanan Oyunlar Belli Oldu

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
ListeStrateji

En İyi Kule Savunma Oyunları (Tower Defense) Önerisi

ListeRol Oyunu

En İyi Rol Yapma Oyunları (Haziran 2019)

ListeStrateji

En Yeni Mobil Strateji Oyunları

ListeMacera

En İyi Hikaye Temalı Mobil Oyunlar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Dead By Daylight Ön Kayıt Almaya Başladı