Mobil Oyun Ekipmanları

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı İnceleme – Oyuncu Ekipmanları

Oyun piyasasının daha çok yeni olan üyesi SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı ön siparişten çıkıp yakın zaman önce satılmaya başlandı. Mobil oyun haber sitesi olarak biz de bu ürünü sizler için değerlendirmek istedik. SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı nerelerde kullanabilirsiniz konusunda hemen başlayalım; PS4, PC, Xbox, Nintendo Switch ve Mobil Uyumlu olan SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı her yerde kullanılabilir durumda. Hatta müzik dinlemek için şansını zorlayanlar bile var.

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı

Kablolu olan SteelSeries Arctis 1 kulaklık, sizlere kulak üstü tasarımın en iyi şekilde tasarlanmış hali ve malzeme kalitesi olarak üst düzey performans gösteriyor. Bir çok oyuncundan gelen geri bildirimlere göre de kullanılan malzeme kulağınıza nefes aldıracak biçimde. Bu açıdan terlemelerin de en az indiğini söylemek lazım.

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı

Performans bakımında söylenmesi gereken en önemli husus SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığında oyunlarda ses kasmanın inanılmaz kolay olacak. Oyuncuların kulaklık kullanma amaçlarından ilki elbette ses kasmaktır. SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı ses kasmak için ihtiyacınızı tamamen karşılayacaktır.

Takılı olduğu cihazdan kontrol edilebilmesinin yanında kulaklığın üzerinde de kontrol butonları bulanan bu cihaz her açıdan kullanışlı olabiliyor.

Bütün oyun platformları üzerinde çalışan SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı ayrıca telefonlar için de oldukça uygun ve kullanışlı.

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı Oyun İçi Hediyeler

Ön siparişe çıktığı dönemde bir çok oyunda hediye dağıtan SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığının resmi satış sitesi olan Hepsiburada sayfasında ödüllerin reklamı hala yapılıyor. Ön kayıt aşamasında geçerli olan bu kampanyanın hala geçerli olup olmadığını bilemiyoruz.

Popüler oyunlardan toplam 270 TL değerinde oyun içi ödül veriyor. Kampanyada hem Türkiye’de hem de dünya genelinde oldukça popüler hale gelen PUBG Mobile (100 TL), Lords Mobile (100 TL), MIA Online (50 TL) ve Wolfteam (20 TL) gibi
oyunlardan oyuncuları sevindirecek ödüller yer alıyor.
SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı Oyun Hediyeleri

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı Oyun Hediyeleri

Oyuncu Yorumları

Genel manada SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı başarılı bulunurken bir çok oyununun şuanki satış fiyatı olan 420TL‘yi pahalı bulduğunu belirtmek lazım. Bir çok kişi internet sitelerindeki yorumlara baktığınız zaman yine aynı markanın Arctis 3 modelini öneriyor. Neredeyse aynı fiyat bandında yer alan ürünün daha kaliteli olduğunu düşünüyor.

Her platforma uyumlu olması, malzeme kalitesinin iyi olması, genel manada kısa süre içerisinde kulak acımasına ve ağrımasına sebep olması hem alınan ses hem de giden ses açısından kaliteli iş çıkarması neticesinde olumlu puan almış. Ayrıca çoğu oyununun giriş seviyesi bir cihaz olduğunu iddia etmesini de yorumlar arasına ekleyelim. Fiyatına baktığımı zaman da bu durum anlaşılabilir. Sonuçta üst düzey bir kablolu kulaklık fiyatı 1000 TL civarı.

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı satın almak isterseniz bu bilgiler işinize yarayabilir, indirim kovalamayı unutmayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Mobil Oyun Ekipmanları

Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Asus Rog Strix Go 2.4

Mobil Oyun Ekipmanları

Mobil Oyuncular İçin Razer Junglecat Kontrolcü

Mobil Oyun Ekipmanları

Microsoft'un Mobil Oyun Kumandası - Mobil Oyuncu Ekipmanları

Mobil Oyun EkipmanlarıTelefon

Mobil Oyun Telefonu: Xiaomi Black Shark 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Playstation 5 Ön Siparişe Çıktı