Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Savaş Oyunları

Call of Duty Mobile Sandıklardan Eşya Düşme Oranları

Kısa süre içinde rekor sayılabilecek bir indirme sınırını geçerek 40 milyon indirmeye dayanan mobil oyun Call of Duty Mobile hızla büyümeye devam ediyor. Bir çok çevrede Pubg Mobile ve Fortnite gibi oyunları geride bırakacağı söylenen oyun ülkemizde de çok sayıda kişinin ilgisini çekiyor. Ama sıkıntı yok, Pubg ya da Fortnite’ı alt etmesi önemli değil çünkü Tencent’in hepsinde hissesi bulunuyor. Bunu küçük bir parantez olarak belirtelim ve asıl haberimize geçelim. Asıl haberimiz, Call of Duty Mobile’ın sandıklarından eşyaların düşme oranlarının ne olduğu.

Call of Duty Mobile Lootlarda Drop Rate

Drop Rate, yani düşme oranı, Google Play‘in kendi bünyesinde oyunlara açıklanması için zorunlu tuttuğu bir durum. Yani bir oyunda bir sandık varsa ve bunun içinde belli bir şansla eşya düşüyorsa bu düşme şansını açıklamanız gerekiyor. Bu AppStore ya da diğer oyun platformlarında zorunlu olmasa da Google Play için açıklanan düşme şansları diğer platformlar için de geçerli.

Call of Duty Mobile’da 3 farklı değerde eşyalar bulunuyor.  Yeşil, Mavi ve Mor diğer bir değişle Uncommon, Rare ve Epic. Bu değerine göre sıraladığımız eşyaların düşme şansları ise şu şekilde;

  • Epic (Mor): yüzde 0.80
  • Rare (Mavi): yüzde 44.47
  • Uncommon (Yeşil): yüzde 54.73

Yine hatırlatalım. En nadir olan eşya mor renkliyken en yaygın olan eşya ise yeşil renklidir.

Call of Duty ile ilgili diğer haberlerimiz için Call od Duty Mobile sayfamıza bakın.

Call of Duty Mobile Drop Rate

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

League of LegendsMoba

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile Update Download Failed Hatası Ve Çözümü