Savaş Oyunları

Call of Duty Mobile Battle Royale’de En İyi Loot Veren Bölgeler

Call of Duty Mobile’ın en sevilen modlarından birisi battle royale modu oldu. Bunun için insanlar çok oyunculu modda bir kaç maç yaparak seviye 7’ye ulaştı ve battle royale modunun kilidini açtı. Yeni bir oyun yeni bir harita olduğu için insanlar merak ediyor; COD Mobile Battle Royale modunda en iyi loot veren bölgeler hangileri? Bunları basit bir şekilde harita üzerinden açıklayalım.

COD Mobile Battle Royale en iyi loot

Yazıya eklediğimiz haritada kırmızı ile çizilmiş yerlerin en iyi loot alabileceğiniz yerler olduğunu aklınıza yazın. Bu sebeple bu bölgeler oyun başında en kalabalık olacak bölgelerdir bu açıdan doğrudan aksiyona girmek isteyenlerin buralara atlaması gerekiyor.

call of duty mobile battle royale loot map

Size o kadar loot lazım değil mi? Call of Duty Mobile Battel Royale‘e sakin mi başlamak istiyorsunuz? O zaman sarı ile çizilmiş alanlara atlayın. Yeterince loot bulabileceksiniz ama kırmızılar kadar kalabalıkta olmayacak.

En iyi loot nereden düşer?

Launch

Haritanın göbeği olduğu için ayrıca bir çok insanın atlaması ya da kısa zaman içinde toplanması muhtemel bölgesidir. Yeterince silah ve mühimmat bulabilirsiniz.

Nuclear Plant

Oyunun popüler bölgelerinden bir diğeridir. Sınırlı giriş çıkış olmasıyla pusu için ideal olabilir. Haritanın bir ucunda olması en büyük dezavantajı olsa da bir çok insanın atlamak için tercih edeceği bölgedir.

Shipment

Shipment bölgesi hem silah ve mühimmat hem de popülerlik açısından oldukça iyi bir bölgedir. Bu bölgenin bir başka özelliği daha bulunuyor.

Call of Duty Mobile Battle Royale Helikopter Nerede Bulunur?

Oyunun en merak edilen araçlarından birisi de helikopterdir ama herkes bulamıyor. Helikopter, Shipment bölgesinin arka kısımlarında bulunabilir. Battle Royale oyunlarının en ilginç araçlarından birisi olacaktır. Bulmak için bu bölgeye atlamalısınız ama bir çok oyuncunun yapacağı da bul olacaktır. Bu açıdan sıcak çatışmaya hazır olun.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Battle RoyaleFree Fire

Free Fire, yeni yılda Elite Pass'ı Booyah Pass ile değiştiriyor

RehberWarzone

Warzone 2.0 Silahları Düzenleme Geliştirme

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Overwatch 2 Oyun Modları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile En İyi 5 Silah