Savaş Oyunları

Call of Duty Mobile Battle Royale’de En İyi Loot Veren Bölgeler

Call of Duty Mobile’ın en sevilen modlarından birisi battle royale modu oldu. Bunun için insanlar çok oyunculu modda bir kaç maç yaparak seviye 7’ye ulaştı ve battle royale modunun kilidini açtı. Yeni bir oyun yeni bir harita olduğu için insanlar merak ediyor; COD Mobile Battle Royale modunda en iyi loot veren bölgeler hangileri? Bunları basit bir şekilde harita üzerinden açıklayalım.

COD Mobile Battle Royale en iyi loot

Yazıya eklediğimiz haritada kırmızı ile çizilmiş yerlerin en iyi loot alabileceğiniz yerler olduğunu aklınıza yazın. Bu sebeple bu bölgeler oyun başında en kalabalık olacak bölgelerdir bu açıdan doğrudan aksiyona girmek isteyenlerin buralara atlaması gerekiyor.

call of duty mobile battle royale loot map

Size o kadar loot lazım değil mi? Call of Duty Mobile Battel Royale‘e sakin mi başlamak istiyorsunuz? O zaman sarı ile çizilmiş alanlara atlayın. Yeterince loot bulabileceksiniz ama kırmızılar kadar kalabalıkta olmayacak.

En iyi loot nereden düşer?

Launch

Haritanın göbeği olduğu için ayrıca bir çok insanın atlaması ya da kısa zaman içinde toplanması muhtemel bölgesidir. Yeterince silah ve mühimmat bulabilirsiniz.

Nuclear Plant

Oyunun popüler bölgelerinden bir diğeridir. Sınırlı giriş çıkış olmasıyla pusu için ideal olabilir. Haritanın bir ucunda olması en büyük dezavantajı olsa da bir çok insanın atlamak için tercih edeceği bölgedir.

Shipment

Shipment bölgesi hem silah ve mühimmat hem de popülerlik açısından oldukça iyi bir bölgedir. Bu bölgenin bir başka özelliği daha bulunuyor.

Call of Duty Mobile Battle Royale Helikopter Nerede Bulunur?

Oyunun en merak edilen araçlarından birisi de helikopterdir ama herkes bulamıyor. Helikopter, Shipment bölgesinin arka kısımlarında bulunabilir. Battle Royale oyunlarının en ilginç araçlarından birisi olacaktır. Bulmak için bu bölgeye atlamalısınız ama bir çok oyuncunun yapacağı da bul olacaktır. Bu açıdan sıcak çatışmaya hazır olun.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile En İyi 5 Silah